PobierzFlash

Akademia Piłkarska Tomasz Hajto

 

AKADEMIA FUTBOLU - sportowa przygoda życia!

 

"Pasja do piłki nożnej i myśl o młodych pasjonatach, którzy już dziś szukają profesjonalnej szkółki piłkarskiej w Polsce skłoniły mnie do utworzenia Akademii Futbolu. Inspiracją do powstania Akademii były najlepsze europejskie szkółki z Niemiec, z kraju gdzie dba  się bardzo o szkolenie, rozwój przyszłych piłkarzy i ich umiejętności już od najmłodszych lat. Z kraju, gdzie zwraca się również uwagę na aspekty współpracy gry zespołowej i poszanowania wartości innych zawodników. Ogromne znaczenie ma dla nas także to, aby trenowanie dla pociech było przyjemne i dostarczało im dużo pozytywnej energii i przyjemności, ponieważ dzieci bawiąc się i współpracując ze sobą chętniej angażują się w zajęcia oraz szybciej przyswajają nowe umiejętności.

Drugim czynnikiem, który skłonił mnie do zorganizowania Akademii, była świadomość, iż najmłodsi coraz częściej spędzają czas wolny w domu, przeważnie przed telewizorem i komputerem. Stąd też tworząc idee szkółki wzięliśmy to pod uwagę, iż dzieci potrzebują więcej ruchu i dla nich zapewniamy wykwalikowaną opiekę przez naszych trenerów, którzy prowadząc zajęcia dostarczają im pozytywnej rozrywki."

 Ze sportowym pozdrowieniem 

Tomasz Hajto 

Akademia Futbolu. Przygoda życia.

Akademia Futbolu Tomasza Hajto jest stworzona dla rodziców i dzieciaków z pasją… a także dla tych, którzy dopiero jej szukają. Młodych aktywnych ludzi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności piłkarskie, ale też nauczyć czegoś nowego.... Dla rodziców i ich dzieci, które kochają współzawodnictwo. Dla tych, którzy wraz z przyjaciółmi chcą spełniać marzenia i osiągać cele.

Stwarzamy odpowiednie warunki dla harmonijnego rozwoju Państwa dzieci!

Piłka nożna. Sport cieszący się największą popularnością w naszym kraju. Rozpala wyobraźnię i rozgrzewa emocje tysięcy młodych i ludzi w Polsce. Wyzwala współzawodnictwo, ale także pokazuje korzyści płynące ze współpracy. Uczy nie tylko wytrwałości i konsekwencji, ale także dobrej komunikacji i wspierania kolegów z zespołu. Wpływa pozytywnie na rozwój fizyczny i umysłowy dzieci. Nasze treningi kształcą postawę i umiejętności potrzebne w grze… jak i w życiu!

Dajemy przygodę i naukę, z której będziecie wspólnie korzystać przez całe życie!

 

Misja i droga Akademii Futbolu Tomasz Hajto. Co jest ważne?

Marzenia i praca Walta Disney’a doprowadziły do zbudowania Disneylandu. My, spełniamy nasze dziecięce marzenia w Akademii Futbolu.

Oferujemy profesjonalny trening futbolu, pozwalający dzieciom rozwijać ich pasję i poszerzać ich umiejętności piłkarskie. Zajęcia prowadzone pod opieką profesjonalistów, zdolnych odkrywać talenty i wspierać je na drodze do kariery w zawodowym klubie piłkarskim. Naszym marzeniem jest, aby nasi wychowankowie zasilili szeregi Polskiej Kadry Narodowej. Jednak w szczególności troszczymy się, aby każde dziecko oddane pod naszą opiekę mogło w prawidłowy sposób się rozwijać i czerpać radość z uprawiania sportu. Wykorzystujemy w tym celu najnowsze metody nauki i treningu poprzez zabawę. Pozwalające czerpać zarazem przyjemność z gry jak i osiągać najlepsze rezultaty sportowe. Pracujemy na nowym i nowoczesnym sprzęcie w bezkompromisowej dbałości o bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Organizujemy letnie i zimowe zgrupowania treningowe. Oferujemy udział w turniejach. Częste spotkania ze sportowymi idolami młodzieży. Pozwala to na modelowanie dobrych zachowań sportowych i ich późniejsze przeniesienie na codzienne życie w społeczeństwie. W klasie, na uczelni i w pracy zawodowej.

Właśnie w taki sposób realizujemy naszą misję w Akademii Futbolu Tomasz Hajto!

 

Bezpieczeństwo i radość z gry!

Profesjonaliści pracują z profesjonalistami!

Każde dziecko w Akademii Futbolu Tomasza Hajto jest ubezpieczone w PZU. Każdy trener posiada odpowiednie i udokumentowane kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu sportowego oraz trenujemy na najlepszych, dostępnych boiskach.

Dzięki połączeniu tych czynników, jesteśmy pewni, że dostarczamy Państwu i Waszym dzieciom najwyższy standard…

... pozwalający na szczęśliwą i uczącą zabawę! 

... gwarantujący bezpieczne i satysfakcjonujące uprawianie sportu!

... rozwijający pasję na całe życie!

 

 

Właśnie to oferujemy!

 • Mądrą zabawę
 • Harmonijny rozwój psychofizyczny dzieci
 • Naukę i trening umiejętności piłkarskich
 • Doradztwo z zakresu rozwoju umiejętności zawodniczych i planowania zawodowej kariery piłkarskiej
 • Efektywne metody nauczania
 • Nowy sprzęt treningowy
 • Boiska w okresie wiosenno-letnim
 • Sale w sezonie jesienno-zimowym
 • Zgrupowania treningowe i obozy sportowe
 • Współzawodnictwo w turniejach
 • Opiekę fizjoterapeutów
 • Wspólne wyjazdy na mecze Polskich Lig Zawodowych

 

Nasza filozofia:

 • Podział na grupy wiekowe z planem treningowym 4-6 lat, 7-8 lat, 9-11 lat
 • Nauczanie techniki i umiejętności w grę w piłkę nożną wg.  niemieckich standardów 
 • Budowanie świadomości sportowej postawy opartej na poszanowaniu wartości i etyki
 • Kształtowanie pozytywnego nastawienia w życiu i w grze oraz poszukiwanie wewnętrznej motywacji
 • Zapewnienie profesjonalnego i najwyższej klasy zaplecza trenerskiego oraz infrastrukturalnego
 • Działanie na rzecz społeczeństwa
 • Zabawa ważniejsza niż wynik

 

Co po Akademii?

Jesteśmy klubem sportowym, w każdej miejscowości chcemy aby dzieci nie kończyły przygody z treningami  po 12 roku życia, dlatego najzdolniejsi z danych roczników będą występwać jako KS Akademia Futbolu TH w ligach młodzieżowych organizowanych przez wojewódzkie związki piłki nożnej w danych miastach.

Treningi prowadzone są pod kątem przygotowania do zawodu piłkarza.Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie
Mazowieckie
Śląskie