ŁAF BAŁUTY
BAŁUTY BAMBINI (poprzednio: BAŁUTY BAMBINI A)
- Karol Bednarski
- Natan Beta
- Wojciech Ciupa
- Piotr Dziwisz
- Konstanty Górzyński
- Tymoteusz Łaźniewski
- Adam Podwysocki
- Aleksander Przybylak
- Piotr Skórnóg
- Stanisław Sokołowski
- Karol Wieczorkiewicz
- Kamil Zasada
- Ksawery Szczerbowski
- Filip Gawron
BAŁUTY SKRZAT (poprzednio: BAŁUTY BAMBINI A)
- Juliusz Błoch
- Ignacy Chodorowski
- Kacper Jabłoński
- Stanisław Juręczyk
- Jakub Karczewski
- Leon Krysiak
- Mateusz Kubisiak
- Adam Maćkiewicz
- Jan Malec
- Karol Mikszewski
- Janek Owczarek
- Alan Pisula
- Sebastian Sosnowski
BAŁUTY ORLIK A (poprzednio BAŁUTY ŻAK A i BAŁUTY ŻAK C)
- Bruno Adamczyk
- Kajetan Apanasowicz
- Aleksander Awierianow
- Mateusz Chrzanowski
- Felipe Da-Silva-Sequeira
- Stanisław Dylewski
- Franciszek Grochala
- Olivier Jatczak
- Jacek Maciaszczyk
- Mateusz Pisera
- Maks Płuciennik
- Wiktor Purtak
- Alan Strzelczyk
- Evan Youssef
- Rolan Youssef
- Wiktor Szczerbowski
- Szymon Chlabicz
- Ignacy Mirecki
- Michał Roguz
- Piotr Urbański
BAŁUTY MŁODZIK A (poprzednio: BAŁUTY ORLIK A)
- Filip Chęcielewski
- Szymon Cyran
- Krystian Czyżewski
- Bartosz Dzieran
- Mateusz Golczyk
- Filip Kłos
- Hubert Konarski
- Oskar Kornacki
- Maciej Krukowski
- Wojciech Kukuła
- Piotr Lewandowski
- Miłosz Pawełczyk
- Paweł Ptaszek
- Antoni Siekierski
- Alan Suwalak
- Jan Waliszewski
- Jan Wolski
- Jan Zaborniak
- Oliwier Sobieszek
BAŁUTY MŁODZIK B (poprzednio: BAŁUTY MŁODZIK A i B)
- Maciej Biernacki
- Aleksander Gędek
- Szymon Kołuda
- Marcin Lewandowski
- Bartosz Mirowski
- Maciej Mrówka
- Mateusz Muras
- Daniel Pińkowski
- Eryk Skorupiński
- Szymon Zagłoba
- Antoni Ziółek
- Aleksander Gajda
- Maksymilian Gajda
- Filip Graliński
- Wiktor Luzak
- Paweł Matuszewski
- Michał Okruszek
- Szymon Olas
- Jan Pilecki
- Krzysztof Staniszewski
- Jan Świerczyński
- Wiktor Tomasik
- Jakub Włodarczyk
- Mateusz Żuber
BAŁUTY ŻAK B (poprzednio: BAŁUTY SKRZAT B MŁODSZY i BAŁUTY SKRZAT A)
- Aleksander Białas
- Wiktor Brzdękiewicz
- Michał Pacholczyk
- Michał Rydz-Sybilak
- Wojciech Stachowicz
- Hugo Strzelczyk
- Igor Tomaszewski
- Miłosz Sobiecki
- Wojciech Strzałkowski
- Dariusz Domański
- Tymoteusz Drzewiecki
- Franciszek Kosmynka
- Dariusz Kospin
BAŁUTY ŻAK A (poprzednio: BAŁUTY SKRZAT A)
- Stanisław Fornalczyk
- Filip Jóźwiak
- Julian Kałuża
- Tristian Knapik
- Aleksander Kubiak
- Franciszek Łukasik
- Filip Miktuła
- Franciszek Pawlak
- Maciej Pietrzyk
- Krzysztof Podwysocki
- Szymon Rosiak
- Franciszek Stacewicz
- Nikodem Szulc
- Miłosz Żyliński
- Norbert Olczyk
- Filip Sarna
- Franciszek Leder
BAŁUTY ORLIK B (poprzednio: BAŁUTY ŻAK C)
- Wojciech Bartkowiak
- Szymon Dydyna
- Mateusz Gach
- Piotr Jach
- Fabian Jaros
- Tymoteusz Jurkiewicz
- Szymon Kilański
- Oliwier Pietras
- Michał Staniecki
- Stanisław Suliborski
- Maciej Tomczyk
- Borys Wierstakow
ŁAF RETKINIA
RETKINIA BAMBINI
- Grzegorz Arnt
- Piotr Bukarewicz
- Mateusz Garus
- Mateusz Juszczak
- Aleksander Kucharski
- Jan Kujawski
- Franciszek Leduchowski
- Seweryn Mikuś
- Franciszek Piątkowski
- Jan Sasin
- Michał Siwczyk
- Patryk Ślusarczyk
- Bartek Welten
- Oliwier Wojtaszek
RETKINIA SKRZAT (poprzednio: RETKINIA SKRZAT i RETKINIA BAMBINI)
- Julian Bieńkowski
- Tymoteusz Czyżewski
- Rafał Kalecki
- Michał Kalecki
- Igor Kimnes
- Leon Kozłowski
- Oliver Lipiński
- Antoni Łęczyński
- Filip Łopaciuk
- Michał Sosnowski
- Szymon Świtacz
- Mateusz Wiencek
- Bartosz Wiencek
- Mikołaj Zdanowicz
- Michał Lefik
- Mateusz Wierzchowski
- Szymon Błaszczyk
- Gabriel Borowski
- Juliusz Gumola
- Jan Kaźmierczak
- Kacper Kunowski
- Maksymilian Stępkowski
- Jakub Stolarek
RETKINIA ŻAK (poprzednio: RETKINIA ŻAK i SKRZAT)
- Wojciech Aleksandrowicz
- Kacper Barszczyk
- Jakub Aziz Ben-Hlima
- Jan Bukarewicz
- Karol Dawidowski
- Jakub Domagalski
- Mateusz Gołędowski
- Kacper Jeziorski
- Bartłomiej Kalwinek
- Oskar Koperski
- Norbert Lewandowski
- Antoni Maciąg
- Miłosz Mańkowski
- Igor Mikołajczyk
- Mikołaj Nowak
- Paskal Szymor
- Michał Tomkowicz
RETKINIA ORLIK
- Adam Biniaszczyk
- Ignacio Canals-Grodzicki
- Adam Karwacki
- Filip Lewowski
- Jan Spychała
- Jan Stusio
- Patryk Jędraszek
- Oskar Knobloch
- Lena Sibilska
- Szymon Szubski
- Mikołaj Szymor
- Wojciech Zając
- Marcin Zych
- Krystian Kowalski
Osoby które zmieniają grupę z RETKINIA ORLIK na TEOFILÓW MŁODZIK
- Olgierd Klimek
- Kamil Mordaka
- Adrian Pająk
- Mateusz Szmagaj
ŁAF TEOFILÓW
TEOFILÓW BAMBINI
- Tomasz Czyżycki
- Fabian Fabiszewski
- Tymon Kucharski
- Aleksander Opala
- Michał Pawlik
- Aleksander Suchorowski
- Franciszek Świąder
- Eryk Wawrzonek
TEOFILÓW SKRZAT (poprzednio: TEOFILÓW BAMBINI I TEOFILÓW SKRZAT A)
- Krzysztof Bakura
- Filip Baśko
- Jakub Nadolski
- Igor Nowicki
- Antoni Pajor
- Antoni Pechta
- Aleksander Pułżański
- Ernest Stawicki
- Piotr Udalski
- Julek Wawrzonek
- Adam Baranowski
- Juliusz Fintak
- Rafał Jakubowski
- Wojciech Jeziorski
- Filip Karolak
- Mateusz Kokoszka
- Wiktor Łaziński
- Adam Milczarek
- Aleksander Pańczyk
- Alan Połoczański
- Filip Stępień
- Kamil Trzciński
- Samuel Wijas
- Aleksander Pańczyk
- Adam Randak
- Kamil Jakubowski
- Jan Łobodziński
TEOFILÓW ŻAK (poprzednio: TEOFILÓW SKRZAT B i TEOFILÓW SKRZAT A)
- Mateusz Białowąs
- Julian Bińkowski
- Nataniel Kantor
- Tymon Klimek
- Maciek Kowalczyk
- Mateusz Kowalski
- Aleksander Król
- Bartosz Krzeszewski
- Fabian Kudlik
- Marcel Kukuła
- Franek Polak
- Alan Pomarkiewicz
- Maksymilian Potakowski
- Patryk Sasin
- Jan Skonieczny
- Antoni Wojcieszek
- Aleksander Sztajer
- Arkadiusz Kulesza
- Antoni Szukała
- Antoni Rogaczewski
TEOFILÓW ORLIK (poprzednio: TEOFILÓW ŻAK)
- Adam Andrysiewicz
- Mateusz Budka
- Borys Kelm
- Mateusz Korona
- Artur Korzeniowski
- Jakub Kwiecień
- Milo Łukasik
- Jakub Miłosz
- Dominik Niedźwiedzki
- Dawid Niedźwiedzki
- Janek Ośniecki
- Patryk Paczkowski
- Maciej Piasta
- Jan Rymarczyk
- Tymon Seliga
- Jan Słodkowicz
- Mateusz Szustak
- Adam Pawłowski
- Filip Jovanovic
TEOFILÓW MŁODZIK (poprzednio: TEOFILÓW ORLIK)
- Szymon Bednarek
- Mateusz Beniak
- Aleksander Błaszczyk
- Bryan Dulkowski
- Dawid Franiak
- Jakub Mikołajczyk
- Tymon Mikus
- Wiktor Osiński
- Jakub Sęczkowski
- Oliwier Szczygielski
- Filip Tasarz
- Damian Wesołek
- Konrad Zych
- Mateusz Żurawski
- Julian Wodzyński
ŁAF DĄBROWA
DĄBROWA BAMBINI
- Maciej Grzelak
- Franciszek Kieraciński
- Bartosz Rozenbajher
- Michał Rutkowski
- Nikodem Walot
DĄBROWA SKRZAT (poprzednio: DĄBROWA SKRZAT i DĄBROWA BAMBINI)
- Tymon Borowczyk
- Adrian Macherzyński
- Marcel Majchrzak
- Filip Szczepaniak
- Piotr Rozenbajher
- Filip Szynkowski
- Michał Jagieła
- Nikodem Kmieciński
- Tomasz Gaweł
- Mateusz Gralak
- Alicja Zatorska
- Emil Zatorski
- Mateusz Kałapus
DĄBROWA ORLIK
- Piotr Gołacki
- Jan Grzybowski
- Piotr Kamiński
- Jakub Kaszuba
- Oliwier Korycki
- Adam Kowalewicz
- Sebastian Piaseczny
- Szymon Pietras
- Igor Porczyński
- Maciej Świderek
- Hubert Wasiak
- Michał Zakosztowicz