Łódź Teofilów

ŁODŹ TEOFILÓW – w tej lokalizacji dzieci trenują pod okiem trenera Piotra Nowaka, Dawida Bartosiaka i Marcina Olborskiego

TRWA NOWY NABÓR

Twoje dziecko też może trenować i bawić się razem z nami 👍

508 447 681 / 500 304 334

 

Plany treningów

obowiązują od 1/09/2017

W związku z nowym rokiem szkolnym i nowym sezonem treningowym wprowadzone zostało nowe nazewnictwo oraz nowy podział poszczególnych grup (przy podziale braliśmy pod uwagę wiek oraz poziom umiejętności dzieci). Prosimy o zapoznanie się z planami zajęć i listami zawodników przypisanych do poszczególnych grup.
NOWE LISTY ZAWODNIKÓW ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMYM DOLE STRONY 👇

Bambini: roczniki 2012-13
Skrzat: roczniki 2010-11
Żak: roczniki 2008-9
Orlik: roczniki 2007-8
Młodzik: roczniki 2005-6

BAMBINI (2012-2013)
poniedziałek, godz. 16:45
czwartek, godz. 16:45

ośrodek KGiL, ul. Wici 45

SKRZAT (2010-2011)
poniedziałek, godz. 17:45
czwartek, godz. 17:45

ośrodek KGiL, ul. Wici 45

ŻAK (2008-2009)
poniedziałek, godz. 18:45
czwartek, godz. 18:45

ośrodek KGiL, ul. Wici 45

ORLIK (2007-2008)
poniedziałek, godz. 17:15
środa, godz. 17:15

boisko, ul. Łanowa 16

MŁODZIK (2005-6-7)
poniedziałek, godz. 19:15
środa, godz. 19:15

boisko, ul. Łanowa 16

lll

TWOJE DZIECKO TEŻ MOŻE BAWIĆ SIĘ
I TRENOWAĆ RAZEM Z NAMI!

Zadzwoń do koordynatora i umów się na treningi próbne. Nabór do drużyny trwa cały rok!

Każdy nowy zawodnik na dobry piłkarski początek otrzyma wspaniały prezent – profesjonalny strój sportowy z własnym nadrukiem (imię i wybrany numer).

Rozpocznij swoją piłkarską przygodę razem z nami, do zobaczenia na boisku!

igor wyc 2

ZAPISY I INFORMACJE:

Stefan Potocki
tel. 508 447 681
e-mail: s.potocki@akademiapilki.pl
 kk
Rafał Różycki
tel. 500 304 334
e-mail: r.rozycki@akademiapilki.pl

Nowe listy zawodników

BAMBINI
pon 16:45
czw 16:45


Fornalczyk S.
Jakubowski K.
Lasota D.
Olszewski F.
Wojcieszek A.
Morawska K.
Morawski K.
Potakowski
Lechman E.

SKRZAT
pon 17:45
czw 17:45


Bednarek I.
Błażyński W.
Budka M.
Ciesielski J.
Orzechowski F.
Figiel A.
Górka K.
Ignasiak M.
Korzeniowski A.
Kosiński A.
Kubiak D.
Lasota W.
Majewski J.
Małecki M.
Sasin P.
Szperna F.
Sztajer A.
Żelewski H.
Pączkowski P.

ŻAK
pon 18:45
czw 18:45


Kamieniak K.
Marciniak K.
Świątczak M.
Dzhotaev M.
Bilicki M.
Buczek W.
Czyżewski K.
Ignasiak G.
Kelm B.
Małecki M.
Michniewski F.
Olszewski-Labich M.
Owczarek A.
Piętka M.
Poznański P.
Rogala J.
Schweikert T.
Sęczkowski J.
Szczepankiewicz A.