OBÓZ USTRONIE MORSKIE (29.06-6.07) – informacje organizacyjne

Zamawiamy dla dzieci koszulki na obóz. Dzieci dostaną je od nas w prezencie 🙂
Prosimy o przesłanie smsem rozmiaru według poniższej tabeli.

przykładowa treść: Jaś Kowalski, rozm. 158

sms na numer: 690 202 407

WYJAZD NA OBÓZ:   29 czerwca

zbiórka: godz. 7:00
planowany odjazd:  godz. 7:30
miejsce: parking przy CH M1, ul. Brzezińska

 

Kadra trenerska:

Stefan Potocki – kierownik obozu – tel. 508 447 681

Dawid Bartosiak

Rafał Różycki

Marcin Olborski

Michał Niedzielski

Zamówienia na stroje i akcesoria ŁAF na obóz przyjmujemy do środy 12.06.

Zamówienia złożone po tym terminie nie zostaną realizowane przed wyjazdem na obóz.
Poza wybraniem danego produktu/produktów z naszego sklepu prosimy także o kontakt z potwierdzeniem, że dane zamówienie jest tym obozowym, abyśmy mogli dodatkowo oznaczyć je na liście:
mailowo: stroj@akademiapilki.pl
tel/sms: 721 227 226

Przykładowy podstawowy bagaż obozowicza:
BAGAŻ OBOZOWICZA – podstawowa lista rzeczy

Dzieci pakują się same. Dlaczego?
Warto, żeby dziecko – nawet najmłodsze – samo się spakowało (oczywiście z pomocą rodzica). W ten sposób nauczy się nie tylko składać rzeczy i układać je w walizce, ale także będzie wiedziało co gdzie ma spakowane. Warto skorzystać z listy rzeczy do spakowania lub sporządzić własną i oznaczać rzeczy, które już są w torbie. Potem listę można włożyć do torby/walizki, co ułatwi dziecku samodzielne pakowanie rzeczy na drogę powrotną.

Prosimy nie przeładowywać bagażu dzieci. Optymalna waga torby/walizki powinna być taka, aby dziecko było w stanie samodzielnie ją unieść. Po wyjęciu z szafy wszystkich rzeczy, które chcemy spakować na obóz – warto zrobić drugą selekcję. Wtedy przynajmniej 1/3 rzeczy zostanie w domu.

Podpisujemy walizki i telefony.
Wykorzystujemy do tego gotową lub wykonaną samodzielnie przywieszkę czy naklejkę. Pomoże to dzieciom w rozpoznaniu swojej własności (a bywają z tym problemy 🙂 )

Podpisujemy klubowe stroje.
Wykorzystujemy do tego marker to tkanin lub wyszywamy inicjały na metkach. To bardzo ważne! Koszulki mają nazwiska i numery, ale w przypadku spodenek, getr, spodni i bluz dresowych mogą pojawiać się problemy z rozpoznaniem przez dzieci swojej własności.

Robimy pranie.
Podczas obozu dzieci będą samodzielnie prały swoje stroje treningowe, dlatego zachęcamy do przeprowadzenia w domu drobnego szkolenia 🙂 Warto, żeby przed wyjazdem dzieci kilka razy przeprały swoje koszulki, spodenki i skarpety ręcznie np. po treningu.

Kieszonkowe.
Pieniądze dzieci należy włożyć do podpisanej koperty (niskie nominały, max. 100-120zł). Koperty są zbierane przez kierownika, a dzieci otrzymują odliczoną kwotę przed wyjściem np. po pamiątki.
Podczas obozu uczymy dzieci różnych rzeczy, także gospodarowania pieniędzmi. Nie chcemy, żeby wydały całe podarowane przez rodziców kwoty przy pierwszej okazji na „głupotki”.

PRZYPOMINAMY!
Najpóźniej w dniu odjazdu (przed zajęciem miejsca w autokarze) należy przekazać kadrze oryginały dokumentów: karta kwalifikacyjna i umowa wraz z załączonymi regulaminami
(dotyczy osób, które jeszcze nie przekazały dokumentów lub wysłały tylko skany)

 

Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, PSP, cyfrowe aparaty fotograficzne i in.). Rzeczy wartościowe zabierane są na własną odpowiedzialność, organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ich kradzież, zaginięcie bądź uszkodzenie. Mile widziane są za to gry planszowe, książki, gazety, a nawet albumy z kartami piłkarskimi. Zależy nam na tym, żeby dzieci nawet w pokojach (poza organizowanymi przez kadrę zajęciami) spędzały czas na wspólnych zabawach i rozmowach, a nie na przeglądaniu filmików i obrazków w Internecie 🙂

k
W czasie obozu telefony będą do dyspozycji chłopców przez pół godziny w ciągu dnia – dokładna godzina zostanie podana przez kierowników poszczególnych obozów. W ciągu dnia czas będzie wypełniony zajęciami i wyjściami.
W sprawach pilnych zawsze można kontaktować się kierownikiem obozu.
W autokarze, w drodze na i  z obozu, dzieci będą miały telefony przy sobie.

k
Prawidłowe odżywianie dzieci przy wzmożonym wysiłku fizycznym jest niezwykle istotne, dlatego trenerzy będą zwracać na ten element wyjątkową uwagę. Kilka łyżek zupy zawsze musi zniknąć z talerza 🙂 Zawodnik, który nie będzie się odpowiednio odżywiał może zostać odsunięty od treningów.

k
Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą zapasów słodyczy – jedziemy na zgrupowanie treningowe. Dzieci mogą mieć ze sobą lekkie przekąski (np. herbatniki, batoniki zbożowe, bakalie, suszone owoce). Nie zabieramy chipsów, batonów itp.
Na obóz nie zabieramy przedmiotów, które mogą powodować zagrożenie życia lub zdrowia uczestników: noże, zapałki, zapalniczki, żyletki, ostre nożyczki, igły i in.

k

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyjazdem, zachęcamy do kontaktu:
508 447 681   |   Stefan
690 202 407   |   Agata