PobierzFlash

Akademia Futbolu - Tomasz Hajto

 

System Treningowy

 

System Treningowy  jako trzeci, najważniejszy element naszej Akademii, opracowany został na modelu niemieckiego związku piłki nożnej oraz najnowszych szkoleń trenerskich z Europy i został dopasowany do potrzeb naszej młodzieży. Dużą uwagę przywiązujemy do koordynacji ruchowej, techniki gry oraz  myślenia podczas treningu.  Każda grupa wiekowa posiada swoje założenia metodyczne treningu w danym okresie rozwoju, które są przekazywane trenerom. Opiekunowie grup równiez dostają treningi pomocnicze od koordynatora Akademii.

Nie przeprowadzamy selekcji zawodników tak jak w innych szkółkach,lecz dzielimy w poźniejszym czasie na grupy zaawansowane( z większymi predyspozycjami ) oraz rekreacyjne. 

Treningi są zaplanowane w taki sposób, aby uaktywnić predyspozycje każdego dziecka. Trener prowadzący na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia oraz uwzględniając zdolności każdego zawodnika dostosowuje sie poziom zaawansowania treningu. Wskazuje jaką rolę pełni dana postawa w zespole oraz indywidualnie ukierunkowuje działania w czasie treningu.  W trakcie treningu również omawia zagadnienie zgodne z filozofia Akademii Futbolu Tomasza Hajto, tj. budowanie świadomości sportowej postawy opartej na poszanowaniu wartości i etyki oraz kształtowanie pozytywnego nastawienia w życiu i w grze oraz poszukiwanie wewnętrznej motywacji.

Poniżej ogólny system szkolenia Akademii TH :

 

Grupa wiekowa 4-6 lat

 

 

Grupa wiekowa 7-9 lat

 

 

Grupa wiekowa 10-12 lat

   

 

Kujawsko-Pomorskie
Łódzkie
Mazowieckie
Śląskie