ŁAF: zmiana składki członkowskiej od 1.10.2018

Drodzy Rodzice!
Od 1 października 2018r. zmianie ulegnie wysokość miesięcznej składki członkowskiej ze 130zł na 140zł. Podwyższenie składki członkowskiej jest spowodowane rosnącymi kosztami związanymi z utrzymaniem Klubu, głównie rosnącymi kosztami wynajmu sal gimnastycznych i innych obiektów sportowych, na których trenujemy.

Od 2017 roku wszystkie szkoły publiczne stały się podatnikami VAT, wskutek czego koszty, jakie miesięcznie ponosimy wzrosły o niemal ¼ (23%).  Jest to dla nas znaczna różnica. Nasz Klub finansowany jest całkowicie ze składek członkowskich opłacanych przez Rodziców, nie otrzymujemy dofinansowania z miasta na rzecz prowadzenia naszej działalności.

Jesteśmy dużą Akademią, w tej chwili we wszystkich naszych drużynach trenuje blisko 650 dzieci. Zależy nam na tym, aby naszym zawodnikom zapewniać jak najlepsze warunki do treningów i jak najlepszy sprzęt treningowy, który niestety szybko się niszczy i musimy go często wymieniać. Wszystkim nam – koordynatorom, trenerom i innym pracownikom Klubu – zależy na rozwoju Akademii. Chcielibyśmy trenować na jak najlepszych obiektach, aby dzięki temu zapewnić dzieciom jak najwyższą jakość szkolenia i komfort treningu.
Przypominamy, że składka członkowska nie jest formą opłaty za jakąkolwiek usługę świadczoną przez Klub. Jest to składka za członkostwo w Klubie i świadome wsparcie funkcjonowaniu Klubu, którego członkiem jest każdy z naszych zawodników. Składki członkowskie są przeznaczone na działalność statutową Klubu, tj. szkolenie. Składka członkowska jest opłatą stałą przez pełne 12 miesięcy kalendarzowych. Zajęcia również odbywają się przez pełna 12 miesięcy kalendarzowych.

Od 1 października 2018r. obowiązuje też nowe ubezpieczenie. Podpisaliśmy umowę z nowym ubezpieczycielem, wybierając bardziej korzystną ofertę dla Państwa w razie wystąpienia kontuzji podczas treningu. Każdy zawodnik naszego Klubu jest ubezpieczony od następstw NNW z uwzględnieniem kosztów leczenia i rehabilitacji.

Każdy, kto w umowie członkowskiej ma przypisaną składkę w wysokości 130zł otrzyma od swojego trenera aneks do umowy. Podpisany aneks będzie trzeba zwrócić trenerowi do końca września, aby móc uczestniczyć w zajęciach
od 1 października. Wszystkie składki w systemie klubowym będą zmienione od 1 października na kwotę 140zł.
W przypadku uczestniczenia w treningach raz w tygodniu, nowa składka członkowska będzie wynosiła 80zł.
Składka członkowska dla rodzeństw pozostaje bez zmian.

Jeśli kogoś z Państwa nie będzie na treningu i nie będzie mógł odebrać aneksu od trenera, dokument można pobrać tu:
aneks do umowy AF – pełne uczestnictwo
aneks do umowy AF – uczestnictwo raz w tygodniu

Dziękujemy!
Łódzka Akademia Futbolu