Przekaż 1% podatku dla Wisły Toruń

 

Stawiamy na SPORT, najlepszy SPRZĘT i najwyższą jakość SZKOLENIA

dlatego zachęcamy Was do przekazania nam 1% swojego podatku
i wspólnego wspierania rozwoju młodych utalentowanych piłkarzy!

Celem, dla którego powstał Klub Sportowy Akademia Futbolu jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Dążymy do tego, aby dzieci nie tylko nabywały świadomości własnego ciała, ale także wszechstronnie się rozwijały budując pozytywne relacje społeczne, do czego najlepszą drogą jest praca zespołowa, także na boisku piłkarskim. Szukamy talentów, przed każdym otwieramy drzwi do piłkarskiej przygody.

Wspieramy też instytucje charytatywne i osoby prywatne w trudniejszej sytuacji materialnej w sposób nam najbliższy – sponsorując szkolenie treningowe dzieciom, które na co dzień mają niewiele powodów do radości.

Z roku na rok w naszej Akademii trenuje coraz więcej zawodników! Nasza misja propagowania sportu wśród najmłodszych zatacza coraz szersze kręgi. Zależy nam na tym, aby jakość naszych zajęć była jak najwyższa, a do tego potrzebujemy dobrego sprzętu treningowego.

Zachęcamy Was do przekazania 1% swojego podatku dla KS Akademia Futbolu i wspierania rozwoju naszych młodych utalentowanych piłkarzy i infrastruktury treningowej!

W TYM ROKU WASZ 1% PODATKU PRZEKAŻEMY PONOWNIE NA
ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO
głównie BRAMEK „BAZOOKAGOAL”
oraz innych pomocy treningowych, jak np. pachołki, piłki, znaczniki

Chcielibyśmy, aby w każdej lokalizacji, w każdej grupie treningowej trenerzy mieli możliwość korzystania zjak największej liczby bramek BazookaGoal – od grup przedszkolnych po grupy najstarsze.

Dobry sprzęt do podstawa dobrego szkolenia, a my dążymy do jak najwyższej jakości.  Nasz program szkolenia opiera się w głównej mierze na metodologii Coerver Coaching i idei wykorzystania w treningu małych gier, do czego wykorzystuje się właśnie te bramki.

Bramki BazookaGoal są drogie, jedna kosztuje 500 zł, ale jest to sprzęt wysokiej klasy, bezpieczny dla dzieci. Aby bramki spełniały swoją szkoleniową funkcję potrzebujemy kompletów składających się z czterech takich bramek – czyli 2000zł na jeden komplet.

Niestety z roku na rok coraz większe koszty organizacji zajęć uniemożliwiają inwestowanie potrzebnych środków w sprzęt sportowy.

Składana bramka BazookaGoal  to solidna składana bramka treningowa nowej generacji, prawdopodobnie najlepsza mini bramka do piłki nożnej. Wykorzystywana jest w akademiach piłkarskich na całym świecie.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Rodziców o wpisanie naszych danych i wsparcie naszego celu.
Razem możemy więcej!

CEL: KS AKADEMIA FUTBOLU 5191

KRS: 0000270261