SP 2008 – informacje

 

Drodzy Rodzice

w najbliższym czasie w grupie rocznika 2008 zajdą zmiany – przede wszystkim kadrowe.

Podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Bartkiem Zakrzewskim – głównie ze względu na to, że nie jesteśmy zadowoleni z prowadzonego przez niego szkolenia oraz z podejścia trenera do wyznaczonych mu obowiązków.

Pracę trenera obserwowaliśmy od dłuższego czasu bardzo wnikliwie, odbyliśmy też kilka rozmów m.in. z rodzicami. Mając na celu dobro grupy i rozwój sportowy dzieci, podjęliśmy w/w decyzję.

Umowa została rozwiązana z dniem 17.07.2020. W tym tygodniu trener Bartek poprowadzi jeszcze swoje ostatnie treningi i pożegna się z zawodnikami.

Przygotowujemy kolejnego trenera do objęcia grupy. Aktualnie wdrażamy go w naszą filozofię szkolenia podczas treningów w grupach innych naszych trenerów.

O dalszych zmianach będziemy Państwa informować.

 

Zapewniliśmy drużynie możliwość treningu na pięknych obiektach i bardzo dużym wymiarze godzin. Zależy nam na tym, aby także jakość treningów i przygotowanie drużyny do rozgrywek ligowych w kolejnym sezonie były także jak najbardziej efektywne.

 

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.
Wiemy, że chłopcy lubili trenera Bartka, ale planowane zmiany mają na celu tylko i wyłącznie poprawienie pracy grupy, w tym także zaangażowanie chłopców w trening czy poprawę frekwencji. Chcemy stawiać chłopcom poprzeczkę wyżej, aby ich piłkarskie umiejętności rosły.

 

W razie pytań proszę o kontakt

Piotr Kacperski
500 304 314