SP: zmiana wysokości składki członkowskiej od 1.09.2021

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że decyzją Zarządu z dnia 25.08.2021 od 1.09.2021 zmianie ulegnie wysokość składki członkowskiej.

Doświadczenia ostatnich kilkunastu miesięcy, ciągle rosnące koszty wszystkich towarów i usług związanych z prowadzeniem klubu sportowego, drożejące wynajmy obiektów, podwyżki cen sprzętu sportowego, rosnące podatki nie pozwalają nam na utrzymanie składki członkowskiej na obecnym poziomie. Planujemy także znacznie podnieść wynagrodzenie naszym trenerom, co wiąże się z dodatkowymi kosztami nie tylko samego wynagrodzenia netto, ale też ze składkami ZUS i US, które pochłaniają sporą część budżetu.

W związku z tym od 1.09.2021 będzie obowiązywała nowa składka członkowska:
140 zł  (+30 zł względem poprzedniej składki)
 w przypadku rodzeństw składka dla drugiego dziecka będzie równa 50zł

Głównym źródłem utrzymania klubu są składki członkowskie opłacane przez Was, Rodziców. Staraliśmy się uniknąć podwyżki licząc m.in. na większą dotację z Urzędu Miasta, ale niestety przyznane 18.000 zł na cały rok funkcjonowania całego klubu to w przeliczeniu na jedną drużynę zaledwie 160zł/mc, czyli jedna „dodatkowa” składka członkowska. To zaledwie kropla w morzu potrzeb. Staraliśmy się możliwie jak najdłużej nie zmieniać wysokości składki członkowskiej, jednak rosnące koszty utrzymania każdej z grup nie dają nam wyboru.

Wszystkim Nam – koordynatorom i trenerom – zależy na rozwoju naszej Sparty. Jesteśmy miejskim klubem sportowym i chcemy zajmować się szkoleniem dla coraz starszych kategorii wiekowych, zapewniając młodszym rocznikom ciągłość szkolenia. Po 10 latach naszego funkcjonowania, po wielu fantastycznych piłkarskich przygodach przeżytych razem z naszymi Zawodnikami, nie chcemy ot tak, z powodów finansowych, ograniczać naszej działalności.

Do kwestii szkolenia piłkarskiego podchodzimy bardzo rzetelnie i staramy się zapewnić dzieciom jak najwyższą jakość prowadzonych treningów. Kadra trenerska stale się w tym aspekcie szkoli, aby realizować zajęcia zgodnie z dobrymi wzorcami, nie tylko stricte piłkarskimi. Propagujemy dobre wzorce zachowania, aby sport dziecięcy rozwijał się w dobrym kierunku i dawał dzieciom przede wszystkim radość.

Ze swojej strony zapewniamy, że dołożymy jeszcze większych starań, by jakość naszych treningów stale rosła i aby przynależność do naszego klubu sprawiała dzieciom jak najwięcej radości.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.

Wszystkie składki w klubowym systemie internetowym przypisane do Państwa umów zostaną zmienione i z dniem 1.09.2021 wygenerują się faktury z już nową kwotą.

Zarząd

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem:
500 304 314
p.kacperski@akademiapilki.pl
spartaplock@akademiapilki.pl