SP: zmiana składki członkowskiej od 1.08.2022

 Drodzy Rodzice,

Informujemy, że od dnia 1.08.2022 zmianie ulegnie wysokość składki członkowskiej  140 zł na 160 zł.

Zmiana dotyczy grup rocznika 2010 i 2011/12, które od sierpnia przechodzą na stałe z 2 na 3 treningi w tygodniu w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym (zimą 2 treningi w tygodniu). Jest to standardowa zmiana w zakresie systemu szkolenia starszych kategorii wiekowych. Organizacja dodatkowej jednostki treningowej wiąże się ze wzrostem kosztów w zakresie wynajmu obiektów treningowych i wynagrodzenia trenera (oraz wszelkiego rodzaju opłaty ZUS i US), stąd koniczność podniesienia wysokości składki o 20zł/m-c (kwota uśredniona na cały sezon).

Wraz z przejściem dzieci do kategorii rozgrywkowej Młodzik (D1, D2) rosną także  innych kosztów związanych z prowadzeniem drużyny (jak np. wynajem boisk pełnowymiarowych na mecze ligowe, wynagrodzenie dla sędziów i ratownika medycznego).

 

Korzystamy z najlepszych dostępnych obiektów sportowych w mieście w dużym wymiarze godzin – Stadion Miejski, Stadion w Borowiczkach, gdy tylko są one oddane do użytku. Mecze domowe rozgrywamy w najlepszych możliwych warunkach na jednej z najlepszych muraw w okręgu (Stadion Miejski). Jednak wynajem tych obiektów to koszt kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.

Wszystkie składki w klubowym systemie internetowym przypisane do Państwa umów zostaną zmienione i z dniem 1.08.2022 wygenerują się faktury z już nową kwotą.

 

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem:
500 304 314
p.kacperski@akademiapilki.pl
spartaplock@akademiapilki.pl