SPARTA PŁOCK: KOMUNIKATY (KP)

Organizacja treningów dla grupy SPARTA PŁOCK 2008/2009

Ponieważ chęć uczestnictwa w majowych treningach wyraziło ostatecznie 9 osób, czyli 3 ponad limit wyznaczony przez Ministerstwo Sportu, a nie jesteśmy w stanie utworzyć dwóch grup treningowych, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie następującego rozwiązania – treningi systemem zmianowym:

1/ na każdym treningu 3 osoby będą pauzowały
(czyli nie wezmą udziału w treningu na boisku)
ale za to odbywają indywidualny trening w domu według przesłanych wcześniej konspektów (jeżeli ktoś ich nie ma lub nie może odnaleźć na swojej skrzynce e-mail, prosimy o kontakt, prześlemy ponownie)

2/ jeżeli kogoś nie będzie na treningu w danym dniu ma obowiązek poinformowania o tym koordynatora (wystarczy sms 690 202 407) – bardzo zależy nam na uniknięciu sytuacji, w której miejsce na treningu się „zmarnuje” (wtedy powiadomimy o tym osobę pauzującą, która będzie mogła wziąć udział w treningu z grupą)

Liczymy na Państwa zrozumienie w tym zakresie i naprawdę sumienne informowanie o ewentualnych wolnych miejscach na danym treningu – to jest informacja ważna przede wszystkim dla dzieci. Nie chcielibyśmy, aby pojawiały się sytuacje, że z grupy 6-osobowej na treningu pojawiając się tylko 4, a trzy kolejne zostają w domach, choć mogłyby wziąć udział w treningu.
Dopuszczamy taką możliwość, że 2 niezgłoszone nieobecności będą skutkowały wykreśleniem dziecka z listy na czas treningów w systemie zmianowym i powrót dopiero, gdy limity osób na boisku zostaną zwiększone.
Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest skomplikowana, dostęp do obiektów treningowych jest bardzo ograniczony, dzieci chcących wznowić treningi jest bardzo dużo, dlatego bardzo zależy nam na tym, aby miejsca na treningu się nie „marnowały”.

Mamy nadzieję, że sytuacja ta niebawem się wyklaruje, że limity zostaną zwiększone (biorąc pod uwagę to, co dzieje się w innych branżach i miejscach). Być może już od przyszłego tygodnia będziemy wprowadzać kolejne zmiany. Wszystko zależy od kolejnych informacji, konferencji prasowych.

PLAN (obowiązuje do odwołania):
wtorek  18:00 – 18:45, orlik ul. Chopina (SP 21)
sobota  12:00 – 12:45, orlik ul. Piaska (ZS 1)

LISTA ZAWODNIKÓW:
(jako pierwsze pauzują osoby, które chęć uczestnictwa w treningach zgłosiły jako ostatnie)

  1. Bednarczuk Szymon– pauza: trening 3, 6
  2. Chrapkowski Tobiasz – pauza: trening 3, 6
  3. Polańczyk Wiktor – pauza: trening 3, 6
  4. Wróblewski Jacek – pauza: trening 2, 5
  5. Bilkowski Hubert – pauza: trening 2, 5
  6. Łukaszewski Dawid – pauza: trening 2, 5
  7. Rietz Bartosz – pauza: trening 1, 4
  8. Bućko Antoni – pauza: trening 1, 4
  9. Kowalski Filip – pauza: trening 1, 4

Daty treningów:

trening 1 – 5 maja (wt)
trening 2 – 9 maja (sb)
trening 3 – 12 maja (wt)
trening 4 – 16 maja (sb)
trening 5 – 19 maja (wt)
trening 6 – 23 maja (sb)