Treningi w okresie 4-17 stycznia 2021

AKTUALIZACJA:

Poniżej plan treningów na najbliższe dni.

Przy okazji przypominamy, że od stycznia korzystamy z aplikacji ProTrainUp, która od teraz będzie główną platformą komunikacyjną w klubie.
Każdy z Państwa powinien mieć na swojej skrzynce mailowej dane do logowania (login+hasło).

Zamieszczone poniżej grafiki są odwzorowaniem kalendarza, na jaki mają Państwo podgląd w aplikacji.

W aplikacji możemy utworzyć osobne konta dla każdego z rodziców – jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z takiego rozwiązania, prosimy o przesłanie danych na e-mail: wislatorun@akademiapilki.pl
tytuł: dodatkowe konto ProTrainUp
treść: imię i nazwisko, adres e-mail

GRUPA 2013/2014:

GRUPA 2010:

Drodzy Rodzice,

Niestety – decyzją Dyrekcji – hala przy ZS 8 jest w czasie 4-17 stycznia 2021 wyłączona z użytkowania. Jako klub sportowy zrzeszony w Polskim Związku Piłki Nożnej posiadamy stosowne zaświadczenie z PZPN uprawniające nas do kontynuowania treningów w okresie „narodowej kwarantanny”, ale bez względu na to nie możemy skorzystać z „naszej” hali – Pan Dyrektor nie zmienił swojej decyzji. Jest to dla nas decyzja dosyć zaskakująca, ponieważ wszystkie pozostałe obiekty, które wynajmujemy dla innych drużyn są dla nas otwarte.

Na czas do 17 stycznia poszukujemy obiektu zastępczego, aby dzieci nie miały przerwy w treningach. Jednak kumulacja dni wolnych w okresie świąteczno-noworocznym nie pozwoliła nam dograć terminarza wcześniej – wielu kierowników i dyrektorów przebywało na urlopach, przez co konkretne informacje dot. możliwości rezerwacji dodatkowego obiektu na najbliższe dwa tygodnie otrzymujemy dopiero od wczoraj.
Dodatkowo, z uwagi na obostrzenia obowiązujące w innych obiektach w zw. z pandemią nie możemy w tym momencie po prostu połączyć grup na ten czas. Jest to niestety bardziej skomplikowana kwestia organizacyjna, wymagane są np. dodatkowe zgody zarządców obiektów, co niestety zabiera cenny czas.

Podsumowując:

  • 5.01 (wtorek) – trening odwołany
  • na kolejne zajęcia staramy się zapewnić dzieciom obiekt zastępczy – będziemy informować na bieżąco
  • faktury za składki członkowskie za m-c styczeń zostaną obniżone proporcjonalnie do liczby zajęć, których nie będziemy mogli zrealizować w zw. z brakiem dostępu do obiektu treningowego