WT: zmiana wysokości składki członkowskiej od 1.09.2021

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że decyzją Zarządu z dnia 25.08.2021 od 1.09.2021 zmianie ulegnie wysokość składki członkowskiej.

Doświadczenia ostatnich kilkunastu miesięcy, ciągle rosnące koszty wszystkich towarów i usług związanych z prowadzeniem klubu sportowego, drożejące wynajmy obiektów, rosnące podatki nie pozwalają nam na utrzymanie składki członkowskiej na obecnym poziomie.
Planujemy także podnieść wynagrodzenie naszym trenerom, co wiąże się z dodatkowymi kosztami nie tylko samego wynagrodzenia netto, ale też ze składkami ZUS i US, które pochłaniają sporą część budżetu.

W związku z tym od 1.09.2021 będzie obowiązywała nowa składka członkowska:
140 zł  (+10 zł względem poprzedniej składki)
 w przypadku rodzeństw składka dla drugiego dziecka będzie równa 50zł

Nasz Klub nie jest dotowany z budżetu Gminy Miasta Toruń. Głównym źródłem utrzymania klubu są składki członkowskie opłacane przez Was, Rodziców.

Wszystkim Nam – koordynatorom i trenerom – zależy na rozwoju naszej Wisły. Do kwestii szkolenia piłkarskiego podchodzimy bardzo rzetelnie i staramy się zapewnić dzieciom jak najwyższą jakość prowadzonych treningów. Kadra trenerska stale się w tym aspekcie szkoli, aby realizować zajęcia zgodnie z dobrymi wzorcami, nie tylko stricte piłkarskimi. Propagujemy dobre wzorce zachowania, aby sport dziecięcy rozwijał się w dobrym kierunku i dawał dzieciom przede wszystkim radość.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.

Wszystkie składki w klubowym systemie internetowym przypisane do Państwa umów zostaną zmienione i z dniem 1.09.2021 wygenerują się faktury z już nową kwotą.

Zarząd
Akademia Futbolu Sp. z o.o.
Akademia Futbolu Sp. z o.o. oddz. w Toruniu „WISŁA TORUŃ”

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem Piotrem:
500 304 314
p.kacperski@akademiapilki.pl
wislatorun@akademiapilki.pl