WT: zmiana wysokości składki członkowskiej od 1.09.2021

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że decyzją Zarządu z dnia 25.08.2021 od 1.09.2021 zmianie ulegnie wysokość składki członkowskiej.

Doświadczenia ostatnich kilkunastu miesięcy, ciągle rosnące koszty wszystkich towarów i usług związanych z prowadzeniem klubu sportowego, drożejące wynajmy obiektów, podwyżki cen sprzętu sportowego, rosnące podatki nie pozwalają nam na utrzymanie składki członkowskiej na obecnym poziomie.
Planujemy także podnieść wynagrodzenie naszym trenerom, co wiąże się z dodatkowymi kosztami nie tylko samego wynagrodzenia netto, ale też ze składkami ZUS i US, które pochłaniają sporą część budżetu.

W związku z tym od 1.09.2021 będzie obowiązywała nowa składka członkowska:
160 zł  (+30 zł względem poprzedniej składki)
w przypadku rodzeństw składka dla drugiego dziecka będzie równa 50zł

Nasz Klub nie jest dotowany z budżetu Gminy Miasta Toruń. Głównym źródłem utrzymania klubu są składki członkowskie opłacane przez Was, Rodziców.

Staraliśmy się możliwie jak najdłużej nie zmieniać wysokości składki członkowskiej, jednak rosnące koszty utrzymania każdej z grup nie dają nam wyboru. Musimy działać tak, aby budżet wydatkowany na funkcjonowanie każdej z drużyn pozwalał m.in. na organizację 3-go treningu w tygodniu, pokrycie kosztów ponoszonych przy organizacji turniejów ligowych (w tym m.in. wynagrodzenie dla sędziego i ratownika medycznego – w ubiegłym sezonie same wynagrodzenia netto dla sędziego i ratownika medycznego to koszt rzędu 300zł/turniej, a już wiemy, że w tym sezonie stawki te wzrosną) czy zakup dodatkowego sprzętu.

Po 10 latach naszego funkcjonowania, po wielu fantastycznych piłkarskich przygodach przeżytych razem z naszymi Zawodnikami, nie chcemy ot tak, z powodów finansowych, ograniczać naszej działalności. Chcemy się rozwijać i razem z naszymi Zawodnikami wpisywać się w sportową mapę Torunia.
Chcemy też w dalszym ciągu tworzyć dla naszych Zawodników ważną sferę ich życia – drużynę.

Wszystkim Nam – koordynatorom i trenerom – zależy na rozwoju naszej Wisły. Do kwestii szkolenia piłkarskiego podchodzimy bardzo rzetelnie i staramy się zapewnić dzieciom jak najwyższą jakość prowadzonych treningów. Kadra trenerska stale się w tym aspekcie szkoli, aby realizować zajęcia zgodnie z dobrymi wzorcami, nie tylko stricte piłkarskimi. Propagujemy dobre wzorce zachowania, aby sport dziecięcy rozwijał się w dobrym kierunku i dawał dzieciom przede wszystkim radość.

Ze swojej strony zapewniamy, że dołożymy jeszcze większych starań, by jakość naszych treningów stale rosła i aby przynależność do naszego klubu sprawiała dzieciom jak najwięcej radości.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.

 

Wszystkie składki w klubowym systemie internetowym przypisane do Państwa umów zostaną zmienione i z dniem 1.09.2021 wygenerują się faktury z już nową kwotą.

Zarząd
Akademia Futbolu Sp. z o.o.
Akademia Futbolu Sp. z o.o. oddz. w Toruniu „WISŁA TORUŃ”

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem Piotrem:
500 304 314
p.kacperski@akademiapilki.pl
wislatorun@akademiapilki.pl