Łódź Bałuty

ŁODŹ BAŁUTY
w tej lokalizacji dzieci trenują pod okiem trenera Rafała Różyckiego i Stefana Potockiego

Plany treningów

obowiązują od 27/10/2017

kk
Informacje dotyczące przejścia na sale sportowe:

Bambini i Skrzat A: na samym dole strony pod planami zamieszczone zostały nowe listy imienne: z dwóch grup Bambini A i B powstała trzecia – Bambini C.

Bambini A: w związku z tym, że sala gimnastyczna będzie sprzątana przed treningami po zajęciach szkolnych – zajęcia zaczynamy o 16:50. Prosimy o przychodzenie na zajęcia maksymalnie 5-10 min przed treningiem – prośba od Pani kierownik ponieważ podłogi będą myte.

SKRZAT / ŻAK / MŁODZIK: prosimy o nie przychodzenie na zajęcia zbyt wcześnie, ponieważ w ubiegłym sezonie pojawił się problem – dzieci oczekujące na trening biegały po szkole i szatniach, co było powodem skarg Pań woźnych i rozmów z Panią Dyrektor.
Zależy nam na tym, aby w sezonie zimowym zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki do treningów, dlatego prosimy o uszanowanie naszych ustaleń ze szkołą i odpowiednie zachowanie podczas przebywania na jej terenie.

WSZYSTKIE GRUPY:
Przypominamy że rodzice w okresie zimowym nie wchodzą na salę, zajęcia odbywają się za zamkniętymi drzwiami.

BAMBINI A (2011-2012/13)
poniedziałek, godz. 16:50
piątek  godz. 16:50

sala ZSO, ul. Strykowska 10/18

BAMBINI B (2010-2011/12)
poniedziałek, godz. 17:00
piątek  godz. 17:30

sala Gimnazjum, ul. Mostowskiego 23

BAMBINI C (2010-2011)
poniedziałek, godz. 17:50
piątek  godz. 17:50

sala ZSO, ul. Strykowska 10/18

SKRZAT A (2010-2009)
poniedziałek, godz.18:50
piątek , godz. 18:50

sala ZSO, ul. Strykowska 10/18

SKRZAT B (2010-2011)
środa, godz. 17:30
sala ZSO, ul. Strykowska 10/18

piątek , godz. 16:45
sala ZSS, ul. Franciszkańska 137

SKRZAT C (2009-2010)
środa, godz.17:00
piątek , godz. 17:45

sala ZSS, ul. Franciszkańska 137

ŻAK A (2008-2009)
poniedziałek, godz. 17:00
sala ZSS, ul. Franciszkańska 137

środa, godz. 18:30
sala ZSO, ul. Strykowska 10/18

ŻAK B (2008-2009)
poniedziałek, godz. 18:00
piątek, godz. 18:45

sala ZSS, ul. Franciszkańska 137

ORLIK (2007-2008)
poniedziałek, godz. 19:00
środa, godz. 18:00

sala ZSS, ul. Franciszkańska 137

MŁODZIK A
poniedziałek, godz. 19:50
piątek, godz. 19:50

orlik, ul. Strykowska 10/18

Lista zawodników:
Gędek, Głowacki, Huszczo, Kanarek, Łakatosz, Mucha, Mycka, Penczek, Perliński, Wojciechowski, Zawilski, Szczałbach, Cholewiński

MŁODZIK B
środa, godz. 19:15
piątek, godz. 19:45

sala ZSS, ul. Franciszkańska 137
od 13.11.2017

Lista zawodników:
Dzikowski, Grabowski, Krasiński, Kupczak, Pabiniak, Radliński, Rosiński, Smulski, Stępień, Swoboda, Trojanowski, Wyrzing, Zaworski

TWOJE DZIECKO TEŻ MOŻE BAWIĆ SIĘ
I TRENOWAĆ RAZEM Z NAMI!

Zadzwoń do koordynatora i umów się na treningi próbne. Nabór do drużyny trwa cały rok!

Każdy nowy zawodnik na dobry piłkarski początek otrzyma wspaniały prezent – profesjonalny strój sportowy z własnym nadrukiem (imię i wybrany numer).

Rozpocznij swoją piłkarską przygodę razem z nami, do zobaczenia na boisku!

olek wyc 2

ZAPISY I INFORMACJE:
Stefan Potocki
tel. 508 447 681
e-mail: s.potocki@akademiapilki.pl
 kk
Rafał Różycki
tel. 500 304 334
e-mail: r.rozycki@akademiapilki.pl

Nowe listy zawodników

 

BAMBINI A


Aleksandrowicz
Brandt
Juśkiewicz
Kałuża
Knapik
Kozłowski
Kubiak M.
Lesiak
Matłoka
Młodecki
Okupski
Olszewski
Pietrzak
Polit
Przybylski
Puchalski
Rydz-Sybilak
Składanek
Strzelczyk
Szukalski

BAMBINI B


Bioch
Krajenta
Sabonis
Śniegucki
Dudkiewicz
Dylewski
Konior W.
Konior O.
Pietrzak
Pisera
Snowacki
Szkopiak H.
Szkopiak Ł.
Świderek
Wolski
Glinka

BAMBINI C


Drzewiecki
Górzyński L.
Rychlik
Strzelecki
Baranowski
Galar
Glegoła
Górzyński J.
Jóźwiak
Langer
Mazurkiewicz
Michalski
Olejniczak
Oukhabou-Koszewski
Szczepaniak
Szulc
Tomaszewski
Zając
Żyliński

SKRZAT A


Czechowski
Janek
Kosztowny
Krysicki
Kowalczyk
Maciak
Rosiński
Sochacki
Szafrański
Yousef R.
Yousef E.
Nowak
Przybylski
Szaliński
Wisłocki
Szkopiak
Pawlicki

 

SKRZAT B


Chlabicz
Chrzanowski
Długokęcki
Jaranowski
Krysiak
Kotkowski
Krzyczmanik
Parzyszek
Pasiński
Rólczak
Sieradzki
Suliborski
Szczepaniak
Geyer
Roguz
Ozaist E.
Ozaist D.

 

SKRZAT C


Awieranow
Stasiak
Wnuk
Kotarski
Dakiniewicz
Dzieran
Grochola
Janek D.
Kleszczewski
Kłosiński
Krzyszkowski
Kulesza
Kwiatkowski
Olszewski
Pawełczyk
Plicha
Suwalak
Szymański
Załoga
Lewy
Grabski

ŻAK A



Jędrzejczak
Konarski
Lewandowski
Rzepka
Cichy
Dudek
Gajdała
Gmerek
Karbowicz
Kłos
Koźmiński
Sendacki
Szwegler
Szymajda
Wojtacki
Kukuła

ŻAK B



Koźliński
Skowroński
Brzeziński
Tomczyk K.
Goszczyński
Jakiel
Maciak
Maćkowiak
Staniszewski
Szczepanowski
Świąder
Żuber
Krukowski

 

ORLIK



Garbień
Kołuda
Krzemiński
Kubiak
Osiowy
Sakson
Tomczak Sz.
Żak
Cholewiński
Gralewski
Kozłowski
Mrówka
Olejnik
Zarzycki
Wojciechowski I.
Penczek

 

MŁODZIK



Gędek
Grodzicki
Hrabi
Huszczo
Kanarek
Mycka
Wiercioch B.
Wiercioch M.
Zawilski
Żegota
Gawkowska
Grabowski
Krasiński
Radziński
Rosiński
Smulski
Stępień
Zaworski