Łódź Bałuty

ŁODŹ BAŁUTY
w tej lokalizacji dzieci trenują pod okiem trenera Rafała Różyckiego i Stefana Potockiego

TRWA NOWY NABÓR

Twoje dziecko też może trenować i bawić się razem z nami 👍

508 447 681 / 500 304 334

Plany treningów

obowiązują od 1/09/2017

W związku z nowym rokiem szkolnym i nowym sezonem treningowym wprowadzone zostało nowe nazewnictwo oraz nowy podział poszczególnych grup (przy podziale braliśmy pod uwagę wiek oraz poziom umiejętności dzieci). Prosimy o zapoznanie się z planami zajęć i listami zawodników przypisanych do poszczególnych grup.
NOWE LISTY ZAWODNIKÓW ZNAJDUJĄ SIĘ NA SAMYM DOLE STRONY 👇

Bambini: roczniki 2012-13
Skrzat: roczniki 2010-11
Żak: roczniki 2008-9
Orlik: roczniki 2007-8
Młodzik: roczniki 2005-6

W okresie zimowym plan treningów na halach w większości pozostanie bez zmian dla wszystkich grup. Informacje o ewentualnych zmianach będą przekazywane przed rozpoczęciem sezonu halowego.

BAMBINI A (2011-2012)
poniedziałek, godz. 16:45
piątek  godz. 16:45

orlik, ul. Strykowska 10/18

BAMBINI B (2010-2011)
poniedziałek, godz. 17:45
piątek  godz. 17:45

orlik, ul. Strykowska 10/18

SKRZAT A (2010-2011)
poniedziałek, godz.18:45
piątek , godz. 18:45

orlik, ul. Strykowska 10/18

SKRZAT B (2010-2011)
środa, godz.17:00
piątek , godz. 16:45

orlik, ul. Strykowska 10/18

SKRZAT C (2009-2010)
środa, godz.17:00
piątek , godz. 17:45

orlik, ul. Strykowska 10/18

ŻAK A (2008-2009)
poniedziałek, godz. 17:00
środa, godz. 18:00

orlik, ul. Strykowska 10/18

 

ŻAK B (2008-2009)
poniedziałek, godz. 18:00
piątek, godz. 18:45

orlik, ul. Strykowska 10/18

ORLIK (2007-2008)
poniedziałek, godz. 19:00
piątek, godz. 19:45

orlik, ul. Strykowska 10/18

MŁODZIK (2005-2006)
poniedziałek, godz. 19:45
piątek, godz. 19:45

orlik, ul. Strykowska 10/18

TWOJE DZIECKO TEŻ MOŻE BAWIĆ SIĘ
I TRENOWAĆ RAZEM Z NAMI!

Zadzwoń do koordynatora i umów się na treningi próbne. Nabór do drużyny trwa cały rok!

Każdy nowy zawodnik na dobry piłkarski początek otrzyma wspaniały prezent – profesjonalny strój sportowy z własnym nadrukiem (imię i wybrany numer).

Rozpocznij swoją piłkarską przygodę razem z nami, do zobaczenia na boisku!

olek wyc 2

ZAPISY I INFORMACJE:
Stefan Potocki
tel. 508 447 681
e-mail: s.potocki@akademiapilki.pl
 kk
Rafał Różycki
tel. 500 304 334
e-mail: r.rozycki@akademiapilki.pl

Nowe listy zawodników

 

BAMBINI A
pon 16:45
pt 16:45


Bełdowski
Krajenta
Kubiak M.
Okupski M.
Pietrzak N.
Rydz-Sybilak
Sabonis
Szukalski
Kozłowski

BAMBINI B
pon 17:45
pt 17:45


Glegoła
Koszewski
Jóźwiak
Kubiak A.
Michalski T.
Olejniczak S.
Pisera
Snowacki Sz.
Tomaszewski
Żyliński
Zając
Pietrzak J.
Dudkiewicz
Galar
Świderek
Grzelak
Dylewski

SKRZAT A
pon 18:45
pt 18:45


Czechowski
Janek
Kosztowny
Krysicki
Kowalczyk
Maciak
Rosiński
Sochacki
Szafrański
Yousef R.
Yousef E.
Nowak
Przybylski
Szaliński
Wisłocki
Szkopiak
Pawlicki

 

SKRZAT B
śr 17:00
pt 16:45


Chlabicz
Chrzanowski
Długokęcki
Jaranowski
Krysiak
Kotkowski
Krzyczmanik
Parzyszek
Pasiński
Rólczak
Sieradzki
Suliborski
Szczepaniak
Geyer
Roguz
Ozaist E.
Ozaist D.

 

SKRZAT C
śr 17:00
pt 17:45


Awieranow
Stasiak
Wnuk
Kotarski
Dakiniewicz
Dzieran
Grochola
Janek D.
Kleszczewski
Kłosiński
Krzyszkowski
Kulesza
Kwiatkowski
Olszewski
Pawełczyk
Plicha
Suwalak
Szymański
Załoga
Lewy
Grabski

 

ŻAK A
pon 17:00
śr 18:00


Graziński
Jędrzejczak
Konarski
Lewandowski
Rzepka
Cichy
Dudek
Gajdała
Gmerek
Karbowicz
Kłos
Koźmiński
Sendacki
Szwegler
Szymajda
Wojtacki
Kukuła

ŻAK B
pon 18:00
pt 18:45


Snowacki
Koźliński
Skowroński
Brzeziński
Tomczyk K.
Goszczyński
Jakiel
Maciak
Maćkowiak
Staniszewski
Szczepanowski
Świąder
Żuber
Krukowski

ORLIK
pon 19:00
pt 19:45


Bik
Garbień
Kołuda
Krzemiński
Kubiak
Osiowy
Sakson
Tomczak Sz.
Żak
Cholewiński
Gralewski
Kozłowski
Mrówka
Olejnik
Zarzycki
Wojciechowski I.
Penczek

MŁODZIK
pon 19:45
pt 19:45


Bieniek
Gędek
Grodzicki
Hrabi
Huszczo
Kanarek
Mycka
Wiercioch B.
Wiercioch M.
Zawilski
Żegota
Gawkowska
Grabowski
Krasiński
Radziński
Rosiński
Smulski
Stępień
Zaworski