Partnerzy

CENTRUM HANDLOWE NOWA GÓRNA

Nowa Górna oficjalnym sponsorem Łódzkiej Akademii Futbolu.

Nowa Górna wspiera inicjatywy, które są wartościowe dla lokalnych społeczności, jak właśnie Łódzka Akademia Futbolu.

Spotkajmy się na boisku!

Fundacja LOTTO Milion Marzeń podejmuje działania w pięciu różnych obszarach: sport, kultura, bezpieczna rozrywka, filantropia i wolontariat pracowniczy. Wśród wielu aktywności fundacja zajmuje się także popularyzacją aktywności fizycznej, szczególnie wśród młodzieży i udziela wsparcia młodym, utalentowanym sportowcom.

Dzięki Fundacji LOTTO otrzymaliśmy w 2016 roku jednorazowe dofinansowanie na wyposażenie Akademii w sprzęt sportowy. Zakupiliśmy m.in. kilka kompletów bramek piłkarskich oraz piłki. Serdecznie dziękujemy!

Więcej informacji o działaniach Fundacji znaleźć można na stronie:
www.fundacjalotto.pl
www.facebook.com/FundacjaLOTTO

Założona w 1989 roku w San Diego, działająca dzisiaj z Europy marka PIT BULL WEST COAST, znana jest z najwyższej jakości wzorów produktów: T-shirty, bluzy, kurtki sportowe i do codziennego użytku, dżinsy i bojówki, spodnie dresowe, torby i plecaki sportowe, rękawice do sportów walki, rashguardy, spodenki do sportów walki, czapki sportowe i do codziennego użytku.

www.pitbullsport.com

U progu XX w. wraz ze wzrastającą świadomością społeczeństwa dotyczącą zdrowego trybu życia zrodził się pomysł, który nabrał realnych kształtów w 2002 r. W łódzkim, pofabrycznym budynku powstał Klub Sportowy, który jako jedyny w Łodzi oferował taką różnorodność dyscyplin pod jednym „dachem”. Na powierzchni ponad 5000 m2 znajdują się:

  • sala do ćwiczeń grupowych (aerobiku, yogi, pilatesu, stretchingu)
  • 7 kortów do SQUASHA z drewnianą, legarowaną podłogą
  • 3 profesjonalne korty do RICOCHETA z punktacją
  • profesjonalna siłownia wyposażona w sprzęt PANATTA SPORT
  • 2 stoły do gry w tenisa stołowego
  • 3 hale do gier zespołowych (piłka nożna, koszykówka)
  • kort do tenisa ziemnego z nawierzchnią sportową
  • profesjonalna sala bokserska z ringiem
  • boisko do badmintona
  • 2 jedyne w Łodzi boiska ze sztuczną trawą

Profesjonalna organizacja imprez oraz wynajem urządzeń rozrywkowych wraz z kompleksową obsługą.
Jeśli wyjazd integracyjny, piknik rodzinny, wieczór tematyczny czy inna plenerowa impreza to tylko z A-Team Event!
www.ateam-event.pl

LightBox to całodzienne zestawy pełnowartościowych posiłków dostarczanych do Klienta, który chciałby się zdrowo odżywiać lub zdrowo i efektywnie schudnąć.
Posiłki zostały skomponowane w oparciu o aktualne normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Dieta LightBox może być stosowana m.in. w profilaktyce i terapii chorób układu naczyniowo-sercowego oraz w stanach przedcukrzycowych. Działamy w ponad 60 miejscowościach!
www.lightbox.pl

Zajmujemy się wykonywaniem fotografii lotniczych oraz wideofilmowaniem za pomocą zdalnie sterowanych platform latających. Wykonujemy zdjęcia w rozdzielczości 16 MPX, natomiast filmujemy w FullHD 1080p przy 50 klatkach na sekundę co daje wyjątkową ostrość obrazu w każdej sytuacji.

Na wirtualnych półkach naszego e-sklepu znajdziesz designerskie modele odzieży dedykowanej wielu dyscyplinom sportu oraz stylowe ubrania w wersji Casual, dzięki którym wyrazisz swoją osobowość i wyróżnisz się z tłumu. Nasza oferta to synergia sportowej energii z miejskim LIFE STYLE’em. Jeśli polujesz na markowe ubrania w rewelacyjnej cenie to trafiłeś pod właściwy adres. W naszym sklepie internetowym znajdziesz dokładnie to czego szukasz – bez kompromisów i w najlepszej cenie.

Nasze marki: Puma, Nike, Timberland, Tommy Hilfiger, Converse, Ben Sherman, Diesel, Guess by Marciano, Gaudi,

ZAPRASZAMY
www.sportivo.com.pl

Proponujemy kompleksowe wyposażenie każdego rodzaju pomieszczeń w Państwa firmie. Nasze metalowe meble znalazły zastosowanie w wielu firmach w Polsce. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów byliśmy w stanie wyposażyć wiele zakładów pracy, szkół, klubów fitness czy też basenów.

Nowoczesny design, certyfikowana konstrukcja, ergonomia to cechy, które stawiają nasze produkty wśród tych najlepszych.

www.mebleteo.pl

Jedyna na Radogoszczu sala zabaw dla dzieci! Znajdziesz tu atrakcyjne i niepowtarzalne wyposażenie (m.in. zjeżdżalnię na pontonach, tor saneczkowy, karuzelę, podłoga interaktywną, fotobudkę)… i nie tylko!
FIKU MIKU to też:
– zajęcia taneczne i sportowe,
– rodzinne zajęcia sportowe,
– karaoke i dyskoteki,
– zajęcia podczas ferii zimowych i letnich,
– organizacja imprez okolicznościowych z animatorami o różnej tematyce (możliwość realizacji dowolnego pomysłu),
– opieka nad dziećmi podczas pobytu rodzica w pobliskim klubie sportowym lub podczas zakupów w okolicznych sklepach.
www.fikumikulodz.pl
www.facebook.com/fikumikulodz

OMNIKON – Industrial Dryers specjalizuje się w projektowaniu oraz dostarczaniu kompletnych instalacji technologicznych do suszenia, chłodzenia i oczyszczania materiałów sypkich.

Nasza marka jest znana od ponad 30 lat w zakładach przemysłu spożywczego, chemicznego, mineralnego, przetwórstwa surowców w Polsce i wielu krajach Europy oraz USA.

www.omnikon.pl

Miejski Program Przeciwdziałania Narkomanii – Sport to zdrowie – udział we współzawodnictwie sportowym w kategoriach młodzików i juniorów – realizacja w terminie Kwiecień – Grudzień 2016 r.