Liga wewnętrzna Łódzkiej Akademii Futbolu

13.11.2019

LIGOWE AKTUALNOŚCI:

Ruszają zapisy na Ligę Wewnętrzną 24 listopada (niedziela)
– boisko pod balonem, ul. Minerska 9 /wjazd od ul. Krańcowej 19/
– zapisy do 20.11 na treningach lub smsowo u trenerów (kontakty poniżej)
– wpisowe 10zł/zawodnik (płatne u trenerów)

Wstępne godziny meczów (potwierdzone będą w zależności od ilości drużyn i dzieci):

9:30-11:30 Orliki

11:30-13:30 Żaki

13:30-15:00 Skrzaty

Informacje organizacyjne odnośnie korzystania z boiska pod balonem:

W związku z tym, że pod balonem są tylko dwie małe szatnie – prosimy, aby dzieci były już przygotowane sportowo do treningu.

W okresie zimowym pod balonem nie jest tak ciepło, jak na salach, więc prosimy o zabranie dresów lub odzieży termicznej pod stroje.

Kolejna kolejka:

15 grudnia – świąteczna kolejka Ligi Wewnętrznej dla Skrzatów, Żaków, Orlików oraz turniej dla grup Bambini  i Młodzik.

 

Na czym polegają rozgrywki Ligi Wewnętrznej ŁAF?

1/ Ligę organizujemy dla wszystkich zawodników grup naborowych w kategoriach wiekowych Skrzat (2012/2013), Żak (2011/2012), Orlik (2010/2009).

2/ Głównym celem organizacji Ligi jest zapewnienie zawodnikom kolejnej jednostki treningowej, spotkanie się z innymi zespołami w celu rywalizacji i dalszego rozwoju. Podczas towarzyskich mini-turniejów piłkarski dzieci będą mogły nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale przede wszystkim dobrze się bawić w gronie kolegów z drużyny oraz poznać zawodników z innych lokalizacji ŁAF.

3/ Liga będzie się odbywać raz w miesiącu w niedziele – wkrótce podamy do wiadomości pełny harmonogram rozgrywek do ferii zimowych.

4/ Pierwsza kolejka Ligi (27.10) odbędzie się na boisku, kolejne rozgrywki będą organizowane już na halach sportowych.

5/ W okresie zimowym na każde rozgrywki będzie obowiązywać opłata wpisowa w wysokości 10zł/zawodnik. Wyjątkiem jest pierwsza kolejka na boisku, gdzie opłata wpisowa nie będzie obowiązywała.

6/ Zapisy na poszczególne kolejni Ligi będą przyjmowali trenerzy prowadzący poszczególne grupy – na treningach lub sms (w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach).

Bardzo nam zależy, aby frekwencja na tych dodatkowych meczach była jak największa, żeby dzieci mogły rozgrywać jak najwięcej meczów i mieć jak najwięcej okazji do dodatkowych treningów i kontaktów z piłką. Jest to bardzo ważne dla piłkarskiego rozwoju naszych młodych zawodników.

Każda kolejka Ligi wymaga od nas przygotowania harmonogramu każdego mini-turnieju, dlatego  wstępną liczbę uczestników musimy znać z wyprzedzeniem. Trenerzy również muszą znać listę zawodników, których będą mieli do dyspozycji danego dnia. Stąd przy każdym turnieju obowiązują zapisy.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na boisku!

KONTAKT DO TRENERÓW:

BAŁUTY – Skrzat, Żak,  Orlik
Trener Stefan
tel. 508 447 681

CHOJNY – Skrzat, Żak
Trener Stanisław
tel. 509 421 581

 

DĄBROWA – Skrzat
Trener Jacek
tel. 506 442 346

DĄBROWA – Orlik
Trener Łukasz
tel. 502 213 643

TEOFILÓW – Skrzat, Żak
Trener Dawid
tel. 723 417 999

TEOFILÓW – Orlik
Trener Marcin
tel. 698 726 907

RETKINIA – Skrzat, Żak
Trener Łukasz
tel. 889 080 155

RETKINIA – Orlik
Trener Dawid
tel. 723 417 999

KLASYFIKACJA STRZELCÓW W LIDZE ŁAF

Głównym celem ligi wewnętrznej ŁAF jest DOBRA ZABAWA każdego dziecka, więc nie będziemy wyróżniać jednego zwycięzcy. Liczyć będziemy jedynie zdobyte bramki. Mecze będziemy traktować jako dodatkową jednostkę treningową, tak, aby dzieci mogły się rozwijać i poczuć element rywalizacji.
Podczas towarzyskich mini turniejów piłkarski dzieci będą mogły nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale przede wszystkim dobrze się bawić w gronie kolegów z drużyny oraz poznać zawodników z innych lokalizacji ŁAF.

W każdej grupie wiekowej będzie prowadzona jedynie klasyfikacja strzelców. Lista będzie aktualizowana po każdej kolejce.