1,5% podatku

Stawiamy na SPORT, najlepszy SPRZĘT i najwyższą jakość SZKOLENIA

dlatego zachęcamy Was do przekazania nam 1,5 % swojego podatku
i wspólnego wspierania rozwoju młodych utalentowanych piłkarzy!

Celem, dla którego powstał Klub Sportowy Akademia Futbolu jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Dążymy do tego, aby dzieci nie tylko nabywały świadomości własnego ciała, ale także wszechstronnie się rozwijały budując pozytywne relacje społeczne, do czego najlepszą drogą jest praca zespołowa, także na boisku piłkarskim. Szukamy talentów, przed każdym otwieramy drzwi do piłkarskiej przygody.

Wspieramy też instytucje charytatywne i osoby prywatne w trudniejszej sytuacji materialnej w sposób nam najbliższy – sponsorując szkolenie treningowe dzieciom, które na co dzień mają niewiele powodów do radości.

Z roku na rok w naszej Akademii trenuje coraz więcej zawodników! Nasza misja propagowania sportu wśród najmłodszych zatacza coraz szersze kręgi. Zależy nam na tym, aby jakość naszych zajęć była jak najwyższa, a do tego potrzebujemy dobrego sprzętu treningowego.

Zachęcamy Was do przekazania 1,5% swojego podatku dla KS Akademia Futbolu i wspierania rozwoju naszych młodych utalentowanych piłkarzy i infrastruktury treningowej!