POZNAJ NAS! Szkolimy dzieci i młodzież w wieku od 4 do 15 lat… już od 8 lat!

Trwa nabór do naszych drużyn. Przyjdź na dwa BEZPŁATNE treningi próbne i sprawdź jak trenujemy!

Dlaczego warto trenować z nami?

Darmowe treningi próbne

Każdemu rodzicowi i zawodnikowi dajemy szansę na sprawdzenie jak wyglądają nasze zajęcia podczas darmowych treningów próbnych. Dzięki temu Twoje dziecko może uczestniczyć w zajęciach razem z nowymi kolegami, a Ty masz okazję do bezpośredniej rozmowy z trenerem.

Obecnie we wszystkich oddziałach naszego Klubu trenuje blisko 900 zawodników!
Tylu rodziców nam zaufało – tylu zawodników szlifuje swój talent pod okiem naszej kadry trenerskiej!

Wszechstronny rozwój dziecka
Piłka nożna to świetny sport dla dzieci! Podczas treningów piłkarskich Twoje dziecko będzie pracowało nie tylko nad ogólną sprawnością fizyczną. Nauczy się współpracować i komunikować się z rówieśnikami, rozwinie swoją samodzielność, będzie podejmowało samodzielne decyzje.

Profesjonalna kadra
Trenując w naszym klubie oddajesz swoje dziecko w ręce profesjonalistów i pasjonatów w każdym calu! Nasi trenerzy kochają piłkę nożną i uwielbiają przekazywać wiedzę swoim podopiecznym.
Są wśród nas trenerzy z licencjami PZPN i UEFA, kilku z nich ukończyło szkolenie Coerver Coaching, odbyło staże trenerskie w klubach takich, jak Legia Warszawa, Wisła Płock, Zagłębie Lubin. Jeden z nich ukończył kurs trenerski w Hiszpanii organizowany przy współudziale Fundacji Realu Madryt! Są wśród nas też byli i czynni piłkarze, a także sędziowie piłkarscy!
Wiedza, umiejętności, doświadczenie, zaangażowanie, profesjonalizm – te cechy można przypisać każdemu z naszych trenerów!

Darmowe stroje
Twoje dziecko, jako nowy zawodnik naszego Klubu, otrzyma od nas strój piłkarski W PREZENCIE! Chcemy, aby już od swoich pierwszych treningów czuł się prawdziwym, choć jeszcze małym, piłkarzem. Dlatego może samodzielnie wybrać numer i napis, jaki znajdzie się na jego własnej personalizowanej koszulce! Poza koszulką, Twoje dziecko otrzyma też spodenki i skarpetogetry.

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę klubowych akcesoriów i odzieży sportowej, jak np. dresy, kurtki ortalionowe, odzież termiczna, torby treningowe, które możesz zamówić w dowolnym momencie.

Ubezpieczenie
Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Każdy zawodnik naszej Akademii jest objęty dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym. Polisa (Generali) obejmuje wszystkie nieszczęśliwe wypadki powstałe w czasie aktywności fizycznej podczas klubowych treningów, meczów, turniejów.

Obozy i półkolonie
Każdego roku, latem i zimą, organizujemy piłkarskie obozy i półkolonie. Piłka nożna od rana do wieczora – czy może być lepszy sposób na spędzenie ferii czy wakacji dla młodego piłkarza? Z roku na rok liczba organizowanych turnusów, a w związku z tym także uczestników naszych wypoczynków rośnie. Tego lata bawiło się z nami 375 zawodników! Na przestrzeni 8 lat pracy to już 2100 zawodników i zawodniczek!

Treningi przez cały rok kalendarzowy
Systematyczność to klucz do sukcesu na boisku. To właśnie systematyczność warunkuje to, czy treningi będą efektywne i czy dziecko będzie robiło postępy. Dlatego, chcąc stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju, nie robimy długich przerw w naszych cyklach treningowych.

Brak negatywnej selekcji
Każdemu zawodnikowi dajemy szansę na piękną przygodę z piłką nożną i zrównoważony rozwój pod okiem trenera. W późniejszym czasie w każdej grupie wiekowej powstają grupy zaawansowane, w których odbywa się dalsze szkolenie zawodników.

 

PRZYJDŹ… SPRAWDŹ… ZOSTAŃ Z NAMI NA DŁUŻEJ!

 

Zadzwoń i umów się na pierwszy trening!

KONTAKT DO KOORDYNATORÓW