RETKINIA
podział grupy Skrzat:
Żak (2010-2011)
1. Aleksandrowicz Wojciech
2. Barański Adam
3. Ben-Hlima Jakub
4. Bogdan Krystian
5. Dawidowski Karol
6. Dudkiewicz Mikołaj
7. Jędraszek Patryk
8. Kamiński Maksymilian
9. Kamma Borys
10. Kapral Mikołaj
11. Knobloch Oskar
12. Koperski Oskar
13. Kowalewski Mikołaj
14. Matusiak Konrad
15. Musielewicz Piotr
16. Sibilska Lena
17. Starosta Michał
18. Szczapa Oksar
19. Szubski Szymon
20. Szymor Mikołaj
21. Szymor Paskal
22. Zając Wojciech
23. Zych Marcin
Skrzat (2011-2012)
1. Augustyniak Mateusz
2. Barszczyk Kacper
3. Bieńkowski Julian
4. Bińkowski Krystan ?
5. Bukarewicz Jan
6. Czarnecki Jan
7. Domagalski Jakub
8. Dyrkacz Michał
9. Gołędowski Mateusz
10. Kalecki Rafał
11. Kalecki Michał
12. Kalwinek Bartłomiej
13. Kmin Mate W
14. Krzyzanski Kacper
15. Lewandowski Norbert
16. Lipiński Oliver
17. Łęczyński Antoni
18. Łopaciuk Filip
19. Maciąg Antoni
20. Mikołajczyk Igor
21. Sobczak Leonard
22. Sobczak Wiktor
23. Tomkowicz Michał
24. Wiencek Bartosz
25. Więcek Adam
26. Zdanowicz Mikołaj
DĄBROWA
Bambini
Bociąga
Gaweł
Gralak
Grzelak
Jagieła
Kmieciński
Madaj
Najmanowicz
Rozenbajher
Rutkowski
Stopa
Walczak
Walot
Wasiak
Ziółkowski
Skrzat
Borowczyk
Góraj
Haładaj
Haładaj
Janiszewski
Kałapus
Klimek
Macherzyński
Majchrzak
Miętkiewicz
Ościk
Pawlicki
Piasecki
Podgórski
Szczepaniak
Szczupak
Szostak
Wochna
Zatorska
Zatorski
Orlik
Borończyk
Dolaciński
Gawlik
Gołacki
Goss
Grzybowski
Gusztaw
Han
Han
Herman
Janeczek
Kaszuba
Kazimierczak
Korycki
Kowalewicz
Matusiak
Mencel
Miller
Opiłowski
Opiowski
Pawłowski
Piekarski
Pietras
Porada
Raczkowski
Stelmasiak
Strużycki
Świderek
Tarajkowski
Wasiak
Wdowiak
Zakosztowicz
BAŁUTY
SKRZAT A (2011-12) wcześniej Bambini B
- Andryszczak
- Baranowski
- Bioch
- Galar
- Górzyński
- Knapik
- Langer A.
- Marcjanek
- Mazurkiewicz
- Michalski
- Olejniczak
- Rychlik
- Strzelecki
- Szczepaniak
- Szulc
- Tomaszewski A.
- Żyliński
- Rosiński
- Pawlicki
- Korpacki
Żak A (2010-11) wcześniej Skrzat A
- Adamczyk
- Awierianow
- Chrzanowski
- Cieślak
- Czechowski
- Da Silva-Sequeira
- Dębski
- Jatczak
- Kowalczyk
- Maciaszczyk
- Michalski
- Nowak T.
- Parzyszek
- Strzelczyk
- Szaliński
- Tomczyk
- Youssef E.
- Youseff R.
- Purtak
Żak B (2010-11) wcześniej Skrzat B
- Apanasowicz
- Chojnowski
- Fornalczyk
- Gach
- Iwiński
- Jach
- Jaros
- Jurkiewicz
- Kijas
- Kosylak
- Podwysocki
- Sobolewski
- Stacewicz
- Suliborski
- Szczerbowski W
- Derżyński
- Pisera
Do grupy Żak C przechodzą zawodnicy:
Mirecki
Pawłowski
Siekierski
Urbański
Wierstakow
Wróblewski
Skrzat B (2011-12)
- Ciecierski
- Jabłonka
- Kilański
- Kospin
- Olczyk
- Sarna
- Kałuża
- Kubiak
- Śniegucki
- Dylewski
- Grzelak
- Pietrzak
- Konior W.
- Konior O.
- Mikituła
- Pietrzyk
- Drzewiecki
- Górzyński
- Rosiak