Obozy Piłkarskie dla Dzieci

LATO 2024

Zapisy na obozy odbywają się poprzez
FORMULARZE  ZGŁOSZENIOWE
na stronie www dot. wybranego obozu

Dziecko powinno mieć ze sobą dokument tożsamości (legitymacja szkolna), zażywane leki, kompletny strój treningowy, wyposażenie na basen, odzież codzienną odpowiednią do pory roku, kosmetyki do higieny osobistej, krem z filtrem, dwa ręczniki, wygodną odzież wierzchnią i buty na wycieczki oraz zdrowe przekąski. Szczegółową listę znajdziesz na naszej stronie internetowej.

OBÓZ DLA KADR ŁAF

OBÓZ DLA KADR ŁAF

OBÓZ DLA KADR ŁAF

OBÓZ DLA KADR ŁAF

Faktury wygenerowane automatycznie NIE ZAWIERAJĄ OPISU. Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowego opisu (np. imię i nazwisko dziecka, data i miejsce wypoczynku, numer zgłoszenia do Kuratorium Oświaty) prosimy o przesłanie takiej informacji zaraz po dokonaniu zgłoszenia na adres e-mail:
obozy@akademiapilki.pl

Jeżeli faktura za obóz ma być wystawiona na INNE DANE RODZICA niż te podane w systemie przy rejestracji dziecka (np. drugi rodzic/firma) NALEŻY PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ Z DANYMI DO FAKTURY na adres r.rozycki@akademiapilki.pl w ciągu 14 dni od wpłaty należności

WPŁATY ZA OBÓZ należy dokonać na numer konta:

26 1240 6595 1111 0010 4289 8961 (Bank Pekao)

Na prośbę rodzica możemy wystawić zaświadczenie w celu uzyskania dofinansowania z pracy. Aby je otrzymać należy przesłać informację z danymi na adres e-mail: obozy@akademiapilki.pl w treści podając jakie dane ma zawierać zaświadczenie.

Obozy piłkarskie dla dzieci – moc sportowych wrażeń!

 

Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną? Dzieli się z Tobą sportowymi emocjami po spotkaniach na boisku? Z niecierpliwością czeka na kolejne, futbolowe wyzwania? A może dopiero zaczyna przygodę ze sportem? Świetnie trafiłeś! Letnie i zimowe obozy piłkarskie dla dzieci, które organizuje Akademia Futbolu są idealnym pomysłem na pełne sportowych wrażeń wakacje od codzienności, a przy okazji – szansą na naukę samodzielności i rozwój umiejętności piłkarskich. Wybierz dogodny termin i zapewnij swojemu dziecku niezapomnianą przygodę!

 

Zastanawiasz się, jak wygląda profesjonalny obóz piłkarski dla dzieci? Wszystko zależy od wieku oraz stopnia zaawansowania Twojego dziecka. Obozy sportowe dzielą się bowiem na dwa rodzaje:

  • profesjonalny obóz piłkarski – stanowi intensywne przygotowanie do nowego sezonu oraz przyszłej kariery futbolowej zawodnika, treningi doskonalące technikę i taktykę gry odbywają się trzy-cztery razy dziennie, a równie ważną częścią wyjazdu jest odnowa biologiczna, na taki obóz warto więc zapisać dziecko, które na co dzień trenuje grę w piłkę nożną,
  • piłkarskie kolonie – letnie i zimowe obozy sportowe, organizowane z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną, oprócz treningów, odbywających się najczęściej dwa razy dziennie, dzieci biorą również udział w ogólnorozwojowych zabawach i sportowych konkursach na boisku, zwiedzają okolicę i odpoczywają ze znajomymi.

 

Na początku każdego z obozów piłkarskich, uczestnicy zostają podzieleni na grupy ze względu na wiek i umiejętności, dzięki czemu mogą czuć się pewnie i swobodnie, trenując pod okiem doświadczonego trenera w grupie o podobnym stopniu zaawansowania. Zdrowa aktywność fizyczna sprzyja budowaniu więzi z drużyną, a urozmaicenie i kreatywna organizacja czasu wolnego sprawiają, że dzieci nie mają kiedy się nudzić.

 

Dlaczego warto zapisać dziecko na profesjonalny obóz piłkarski?

 

Zastanawiasz się, dlaczego warto zapisać dziecko na profesjonalny obóz piłkarski lub piłkarskie kolonie? Podczas zorganizowanego przez doświadczoną i kompetentną kadrę wyjazdu, mały sportowiec ma szansę na czerpanie nie tylko korzyści sportowych, ale również rozwojowych i integracyjnych. Dziecko rozwija umiejętności piłkarskie, uczy się zasad fair play, współdziałania w zgranym zespole, efektywnego komunikowania się, do tego musi być systematyczne, punktualne i odpowiedzialne. Kształtuje się więc jego samodzielność, a to wszystko z boiska przeniesie na pewno do codziennego życia.

 

Treningi piłkarskie dla dzieci z pasją oraz dopiero odnajdujących swoje ulubione aktywności, odbywają się pod okiem profesjonalnej kadry trenerów, którzy są również opiekunami podczas wyjazdu. Obozy sportowe pozwalają więc trenerom nie tylko budować więzi z zawodnikami, ale przede wszystkim na bieżąco doceniać sukcesy i korygować ewentualne niedociągnięcia, ustalić spersonalizowaną ścieżkę rozwoju oraz indywidualny plan treningowy, aby zapewnić dziecku optymalny start w nowym sezonie lub zachęcić amatora do profesjonalnego trenowania piłki nożnej również po zakończeniu obozu piłkarskiego. Intensywne treningi piłkarskie w połączeniu z rozrywkami poza boiskiem, które pozwalają rozwijać dzieciom inne umiejętności i odkrywać nowe pasje to największe zalety, którymi wyróżniają się profesjonalne, zimowe i letnie obozy piłkarskie dla dzieci, organizowane przez Akademię Futbolu.

 

Letnie obozy piłkarskie i zimowe kolonie z Akademią Futbolu

 

Na co zwrócić uwagę, wybierając piłkarski obóz sportowy dla dziecka? Oprócz terminu, ustalonego z dzieckiem, ważne są przede wszystkim jego chęci. Następnie zwróć uwagę na miejsce wyjazdu (im lepszy ośrodek sportowy, tym nowsze i bezpieczniejsze wyposażenie), na program obozu piłkarskiego (w programie obozów piłkarskich znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat przebiegu wyjazdu, oraz jak dokładnie będzie przebiegał aktywny wypoczynek twojego dziecka), regulamin oraz kadrę trenerów, którzy będą inspirowali i motywowali Twoje dziecko do rozwijania pasji. Obozy sportowe dla dzieci to doskonały sposób na wypracowanie bardzo dużych postępów i poprawę wydolności organizmu, nie odczuwając przy tym zmęczenia.
Obozy piłkarskie dla dzieci wiążą się ponadto z okazją do zawierania nowych znajomości i umacniania dotychczasowych relacji z drużyną. Postaw na szybki rozwój umiejętności piłkarskich Twojego dziecka, integrację z rówieśnikami, kształtowanie samodzielności i znajdowanie sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zapewnij młodemu zawodnikowi optymalne przygotowanie do piłkarskiej kariery, która może okazać się jego marzeniem! Obozy piłkarskie dla dzieci, które organizuje Akademia Futbolu to wspaniała, pełna zdrowej aktywności przygoda i świetna zabawa!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Dlaczego warto zapisać dziecko na obóz piłkarski?

Obozy piłkarskie dla dzieci to świetna okazja, by Twoja pociecha spędziła lato aktywnie. Obóz sportowy dla dzieci jest nauką samodzielności i jednocześnie szansą na rozwój umiejętności piłkarskich, ale również interpersonalnych. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko nauczyło się pracy w grupie, kontynuowało treningi w okresie wakacyjnym oraz przeżyło wyjątkową letnią przygodę, zapisz je na obóz piłkarski!

Jaki obóz piłkarski dla dzieci wybrać?

Organizujemy obozy piłkarskie dla dzieci, które trenują już od dłuższego czasu i chcą szlifować dalej swoje umiejętności oraz kolonie – piłkarskie obozy sportowe dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną. Profesjonalny obóz piłkarski dla dzieci to program nastawiony przede wszystkim na treningi piłkarskie i odnowę biologiczną; podczas kolonii dzieci biorą także udział w zajęciach ogólnorozwojowych i wycieczkach.

Co spakować na obóz piłkarski dla dzieci?

Dziecko powinno mieć ze sobą dokument tożsamości (legitymacja szkolna), zażywane leki, kompletny strój treningowy, wyposażenie na basen, odzież codzienną odpowiednią do pory roku, kosmetyki do higieny osobistej, krem z filtrem, dwa ręczniki, wygodną odzież wierzchnią i buty na wycieczki oraz zdrowe przekąski. Szczegółową listę znajdziesz na naszej stronie internetowej.