Łódź Bałuty

AKADEMIA FUTBOLU to klub piłkarski dla dzieci i rodziców z pasją. Działamy z myślą o tych, którzy chcą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności, ale też nauczyć się czegoś nowego. Inspirują nas rodzice i dzieci, które kochają sport i pragną  przeżyć własną piłkarską przygodę z UKS Akademia Futbolu Sportowa Przygoda!

Co zrobić, aby zapisać dziecko do naszego klubu?

1. Skorzystaj z FORMULARZA KONTAKTOWEGO (->) lub skontaktuj się z koordynatorem (508 447 681, 500 304 334), który pomoże dobrać odpowiednią grupę dla Twojego dziecka oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

2. Przyjdź na dwa treningi próbne. Co zabrać na pierwszy trening? Wygodny strój sportowy (koszulka, spodenki, obuwie sportowe, opcjonalnie dres) oraz butelkę wody mineralnej.

3. Po treningach próbnych zarejestruj się na naszej stronie i poczekaj, aż koordynator  przypisze dziecko do grupy – wtedy wygeneruje się też umowa. Podpisaną umowę należy dostarczyć trenerowi na najbliższych zajęciach.
Formularz rejestracji znajdziesz tu:


Od tego momentu Twoje dziecko jest członkiem naszego Klubu!

4. Pamiętaj o stroju! Po zalogowaniu do swojego systemu wybierz rozmiar stroju dla Twojego dziecka. W odpowiednie rubryki wpisz także nadruki, jakie mają znaleźć się na koszulce, czyli:  imię/nazwisko/ksywka  oraz  ulubiony numer.

BAMBINI A (2016-2017)
poniedziałek – godz. 16:45
piątek – godz. 16:45
boisko, ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 14.03.2022

 

BAMBINI B (2016-2015)
poniedziałek – godz. 16:45
piątek – godz. 16:45
boisko, ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 14.03.2022

SKRZAT (2014-2015)
poniedziałek – godz. 17:45
piątek – godz. 17:45
boisko, ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 14.03.2022

ŻAK MŁODSZY (2013-2014)
poniedziałek – godz. 17:45
piątek – godz. 17:45
boisko, ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 14.03.2022

ORLIK B MŁODSZY (2012-2013)
środa – godz. 17:00
piątek – godz. 18:45
boisko, ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 14.03.2022

ORLIK A STARSZY (2010-2011-2012)
poniedziałek – godz. 18:45
środa – godz. 18:00
boisko, ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 14.03.2022

MŁODZIK (2007-2008-2009)
poniedziałek – godz. 19:45
piątek – godz. 19:45
boisko, ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 14.03.2022

Bałuty Orlik B młodszy

Bełdowski

Brzdękiewicz

Czarnecki

Deka

Kacprowicz

Kaczmarek

Kospin

Maćkiewicz

Michalak

Niewiadomski

Pacholczyk

Sabonis

Sobierski

Soboski

Szczepanowski

Uczciwek

Wieczorkiewicz

Byliński

Cebulski

Łuchniak

Strzelczyk

Żyliński

Bałuty Orlik A starszy

Fornalczyk

Gosławski

Kubiak

Leder

Okupski

Paprocki

Pąsiek

Ptasznik

Reorowicz

Stacewicz

Szewczyk

Szulc

Adamiec

Baranowski

Bartkowiak

Człapa

Dakiniewicz

Dominowski

Gawróński

Grochala

Jaros

Kapala

Kloc

Kona

Kozera

Luszyński

Łyszkowicz

Prus

Prus

Suliborski

Zastrużny

BAMBINI A
(2015-2016)

poniedziałek – godz. 17:00
piątek – godz. 17:00
sala ZSG
ul. Skrzydlata 15

obowiązuje od 22.11.21

BAMBINI B
(2014-2015)

poniedziałek – godz. 18:00
piątek – godz. 18:00
sala ZSP
ul. Skrzydlata 15

obowiązuje od 22.11.21

SKRZAT
(2013-2014)

poniedziałek – godz. 17:00
piątek – godz. 17:00
sala ZSP
ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 22.11.21

ŻAK
(2012-2013)

poniedziałek – godz. 18:00
piątek – godz. 18:00
sala ZSP
ul. Strykowska 10/18

obowiązuje od 22.11.21

 

ORLIK B MŁODSZY
(2012-2013)

środa – godz. 17:00
sala ZSP
ul. Skrzydlata 15

piątek – godz. 19:00
sala ZSP
ul. Skrzydlata 15

obowiązuje od 24.11.2021

ORLIK A
(2011-2012)

poniedziałek – godz. 19:00
sala ZSP
ul. Skrzydlata 15

środa – godz. 18:00
sala ZSP ul. Skrzydlata 15

obowiązuje od 22.11.21

ORLIK C STARSZY
(2010-2011)

poniedziałek – godz. 17:00
sala ZSS
ul. Franciszkańska 137

środa – godz. 19:00
sala ZSS ul. Skrzydlata 15

obowiązuje o 22.11.21

MŁODZIK A
(2007-2008-2009)

poniedziałek – godz. 18:00
piątek – godz. 18:00

sala ZSS
ul. Franciszkańska 137

obowiązuje od 22.11.21

MŁODZIK B
(2007-2008-2009)

poniedziałek – godz.19:00
piątek – godz. 19:00

sala ZSS
ul. Franciszkańska 137

obowiązuje od 22.11.21

Prosimy o zapoznanie się z listami imiennymi. W razie pytań prosimy o kontakt do koordynatorów.

!! UWAGA !! Rodzice nie mogą wchodzić do budynków szkół w związku obostrzeniami dot. Covid-19 ustalonymi przez Dyrekcję.

ORLIK B

  1. Andrzejewski
  2. Białas
  3. Brzdękiewicz
  4. Czarnecki
  5. Kacprowicz
  6. Kaczmarek
  7. Kospin
  8. Maćkiewicz
  9. Michalak
  10. Niewiadomski
  11. Pacholczyk
  12. Sabonis
  13. Sobierski
  14. Soboski
  15. Szczepanowski
  16. Uczciwek
  17. Walenciak
  18. Wieczorkiewicz

ORLIK A

  1. Bernasiak
  2. Gosławski
  3. Jach
  4. jaros
  5. Knapik
  6. Kubiak
  7. Maślak
  8. Motylski
  9. Okupski
  10. Paprocki
  11. Ptasznik
  12. Szulc
  13. Byliński
  14. Cebulski
  15. Leder
  16. Łuchniak
  17. Pąsiek
  18. Reorowicz
  19. Strzelczyk
  20. Żyliński

ORLIK C

  1. Adamiec
  2. Apanasowicz
  3. Baranowski
  4. Bartkowiak
  5. Człapa
  6. Dakiniewicz
  7. Dominowski
  8. Gawroński
  9. Grochala
  10. Kozera
  11. Luszczyński
  12. Łyszkowicz
  13. Prus .R
  14. Prus A
  15. Suliborski
  16. Urbański
  17. Zastrużny
  18. Kapala

UKS Sportowa Przygoda