SPARTA PŁOCK: zmiana składki członkowskiej od 1.11.2018

 

Drodzy Rodzice!

Od 1 listopada 2018r. zmianie ulegnie wysokość miesięcznej składki członkowskiej, będzie ona wyższa o symboliczną kwotę 10 zł, przy czym nadal pozostanie ona jedną z najniższych w mieście.

Podwyższenie składki członkowskiej jest spowodowane rosnącymi kosztami związanymi z utrzymaniem Klubu, głównie rosnącymi kosztami wynajmu sal gimnastycznych i innych obiektów sportowych, na których trenujemy.

Wysokość składki, która obowiązywała dotychczas była ustalana w roku 2011 i przez 7 lat pozostawała bez zmian, choć ponoszone przez nas koszty z roku na rok stopniowo wzrastały. Jednak od 2017 roku wszystkie szkoły publiczne stały się podatnikami VAT, wskutek czego koszty, jakie miesięcznie ponosimy wzrosły o niemal ¼ (23%).  Jest to dla nas znaczna różnica. Nasz Klub finansowany jest całkowicie ze składek członkowskich opłacanych przez Rodziców, nie otrzymujemy dofinansowania z miasta na rzecz prowadzenia naszej działalności.

Wszystkim Nam – koordynatorom i trenerom – zależy na rozwoju Sparty Płock. Chcielibyśmy trenować w jak najlepszych obiektach, aby dzięki temu zapewnić dzieciom jak najwyższą jakość szkolenia i komfort treningu. Z sezonu na sezon robimy krok do przodu i zaznaczmy swoje miejsce na sportowej mapie Płocka. Jesteśmy członkiem Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Już dawno odeszliśmy od tego, że prowadzimy tylko szkółkę piłkarską dla dzieci w wieku 4-12 lat. Działamy na takich zasadach jak miejski klub sportowy.

Do kwestii szkolenia piłkarskiego podchodzimy bardzo rzetelnie i staramy się zapewnić dzieciom jak najwyższą jakość prowadzonych treningów. Kadra trenerska stale się w tym aspekcie szkoli, aby realizować zajęcia zgodnie z dobrymi wzorcami, nie tylko stricte piłkarskimi. Propagujemy dobre wzorce zachowania, aby sport dziecięcy rozwijał się w dobrym kierunku i dawał dzieciom przede wszystkim radość.

Pobierana przez nas składka członkowska nie jest formą opłaty za jakąkolwiek usługę świadczoną przez Klub. Jest to składka za członkostwo w Klubie i świadome wsparcie funkcjonowania Klubu, którego członkiem jest każdy z naszych zawodników. Składki członkowskie są przeznaczone na działalność statutową Klubu, tj. szkolenie.

Od 1 października 2018r. obowiązuje też nowe ubezpieczenie. Podpisaliśmy umowę z nowym ubezpieczycielem, wybierając bardziej korzystną ofertę dla Państwa w razie wystąpienia kontuzji podczas treningu. Każdy zawodnik naszego Klubu jest ubezpieczony od następstw NNW z uwzględnieniem kosztów leczenia i rehabilitacji.
Wszystkie składki w klubowym systemie internetowym przypisane do Państwa umów zostaną zmienione na kwotę o 10zł wyższą, wskutek czego kwota na miesięcznej fakturze za składkę członkowską również będzie o 10zł wyższa, począwszy od 1 listopada 2018r. Składka członkowska dla rodzeństw pozostaje bez zmian.

Poniżej znajduje się link do pliku z aneksem do umowy.
Prosimy o przesłanie skanu lub wyraźnego zdjęcia podpisanego aneksu na adres mailowy spartaplock@akademiapilki.pl oraz o przekazanie oryginału trenerowi prowadzącemu zajęcia w danej grupie.

 

aneks do umowy AF – SPARTA PŁOCK

 

Dziękujemy!
Sparta Płock