WISŁA TORUŃ: KOMUNIKATY

Organizacja treningów – grupa WT Rubinkowo (młodsza)

Ponieważ chęć uczestnictwa w majowych treningach wyraziło 7 osób, czyli o 1 osoba więcej niż przewidują obecne wytyczne Ministerstwa Sportu, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie następującego rozwiązania:

1/ na każdym treningu jedna osoba będzie pauzowała
(czyli nie weźmie udziału w treningu na boisku)
ale za to odbywa indywidualny trening w domu według przesłanych wcześniej konspektów (jeżeli ktoś ich nie ma lub nie może odnaleźć na swojej skrzynce e-mail, prosimy o kontakt, prześlemy ponownie)

2/ jeżeli kogoś nie będzie na treningu w danym dniu ma obowiązek poinformowania o tym koordynatora (wystarczy sms 500 304 314) – bardzo zależy nam na uniknięciu sytuacji, w której miejsce na treningu się „zmarnuje” (wtedy powiadomimy o tym osobę pauzującą, która będzie mogła wziąć udział w treningu z grupą)

Zastanawialiśmy się dość długo jak sytuację rozwiązać. Nie jesteśmy w stanie podzielić grupy 7 osób na dwie mniejsze. Nie możemy też jednej osoby przesunąć tymczasowo do grupy starszej, ponieważ tam wyodrębniliśmy 2 pełne grupy 6-os.

Obserwujemy powroty dzieci na boisko, widzimy jaka radość im towarzyszy, dlatego bardzo chcieliśmy uniknąć sytuacji, w której przed którymś z naszych małych Wiślaków musielibyśmy zamknąć tę możliwość.
Dlatego wprowadziliśmy tymczasowo system pauzowy.
Mamy ogromną nadzieję, że będzie to rozwiązanie krótkotrwałe.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tym zakresie i naprawdę sumienne informowanie o ewentualnych wolnych miejscach na danym treningu – to jest informacja ważna przede wszystkim dla dzieci.

Mamy nadzieję, że sytuacja ta niebawem się wyklaruje, że limity zostaną zwiększone (biorąc pod uwagę to, co dzieje się w innych branżach i miejscach). Być może już od przyszłego tygodnia będziemy wprowadzać kolejne zmiany. Wszystko zależy od kolejnych informacji, konferencji prasowych.

LISTA ZAWODNIKÓW:
(jako pierwsze pauzują osoby, które zgłosiły się jako ostatnie – kolejne losowo)

  1. Grabowski Hubert – pauza: trening 5
  2. Grabowski Mateusz – pauza: trening 6
  3. Muraczewski Jakub – pauza: trening 7
  4. Tyczyński Bruno – pauza: trening 3
  5. Wiśniewski Adam – pauza: trening 4
  6. Maniecki Ksawery – pauza: trening 2
  7. Waśkiewicz Jakub – pauza: trening 1

Daty treningów:

trening 1 – 5 maja
trening 2 – 7 maja
trening 3 – 12 maja
trening 4 – 14 maja
trening 5 – 19 maja
trening 6 – 21 maja
trening 7 – 26 maja