GRAMY RAZEM JUŻ 5 LAT! URODZINY AKADEMII FUTBOLU

Ta niedziela była dla nas! Na stadionie AZS w Łodzi świętowaliśmy 5. urodziny Akademii Futbolu. Jak na WIELKI RODZINNY PIŁKARSKI PIKNIK przystało, dużo się działo! 😉

 

Z tej okazji, wspólnie z firmą A-TEAM przygotowaliśmy dla naszych wspaniałych gości mnóstwo atrakcji! Po minach widzieliśmy, że przypadły Wam ode do gustu. Świetnie bawiliście się w wielkich dmuchanych bańkach Bubble Soccer, graliście w olbrzymie piłkarzyki, startowaliście w wyścigach na gigantycznym dmuchanym torze przeszkód. Długa kolejka, nie tylko dzieci, ustawiała się do siłomierza, który sprawdzał siłę Waszych strzałów!

SAM_1803 SAM_1886 SAM_1949 SAM_2079

Podczas imprezy nie mogło oczywiście zabraknąć piłkarskich zmagań. Zawodnicy wszystkich zgromadzonych drużyn rozegrali po kilka towarzyskich spotkań w swoich grupach wiekowych. Graliśmy bez klasyfikacji, ale dla zabawy, bo przecież czerpanie radości z gry jest w dziecięcym futbolu najważniejsze. Na piknik przybyły także drużyny Reprezentacji AF Łódź, które zaprezentowały swoje umiejętności w meczach pokazowych. Zawodnicy Reprezentacji 2003 zmierzyli się z drużyną z rocznika 2004, 2005 z 2006, a 2007 z 2008.

SAM_1963 SAM_2007

Po wyczerpującej zabawie dzieci i rodzice mogli posilić się pyszną kiełbaską z grilla, a na deser na stole pojawił się… tort. Nie, dwa torty!

SAM_2033

Każdy zawodnik opuścił stadion z pamiątkowym medalem. Natomiast Ci którzy są z nami od samego początku, czyli od 2011 roku, otrzymali pamiątkowe złote statuetki. Wielkie brawa dla chłopców za to, że grają z nami już 5 lat!

W tym gronie znaleźli się:

Adrian Szymański, Karol Kulik, Mateusz Malinowski, Eryk Kolczyński, Krystian Krynicki, Jakub Tadysiak, Kacper Dwornicki, Dariusz Bartkowski, Mateusz Kubus, Juliusz Pawlak, Hubert Błoch, Filip Brzeziński, Mert Imik

SAM_1986

Serdecznie dziękujemy, którzy spędzili piłkarską niedzielę razem z nami! Dzięki Wam ten dzień był wyjątkowy także dla nas. Świętowaliśmy mały jubileusz, a dzięki Wam nabraliśmy nowej energii do dalszej pracy z naszymi zawodnikami.

 

PEŁNĄ FOTORELACJĘ znajdziecie na fanpage’u Akademii Futbolu

 

Dziękujemy także naszym partnerom:

A-TEAM EVENT, współorganizator imprezy   www.ateam-event.pl

Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT   www.zpmgrot.pl

Cukiernia PTYŚ   www.cukierniaptys.com.pl

SKYCAM Studio filmowanie z powietrza i zdjęcia lotnicze   www.filmowaniezpowietrza.com

LIGHT BOX catering dietetyczny    www.lightbox.pl

COFFEE RUNNER kawiarnia mobilna   www.coffeerunner.pl