I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RODZICÓW – 18 czerwca

Drodzy Rodzice!

Zazwyczaj zapraszamy na turnieje i mecze dzieci, ale tym razem… zapraszamy do udziału w turnieju dedykowanym właśnie Wam – w I OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU RODZICÓW zawodników Akademii Futbolu! Szczegóły poniżej 👇

Do zobaczenia w Toruniu!

Kliknij i pobierz:
Turniej Rodziców – regulamin, harmonogram
Turniej Rodziców – karta zgłoszenia drużyny

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RODZICÓW

Zaproszenie kierujemy do rodziców dzieci trenujących w Akademii Futbolu w Toruniu, Płocku, Sierpcu i Łodzi

Termin: 18 czerwca (niedziela) godz. 10:00, Orlik SP 11, ul. Gagarina 36 (Toruń)

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Drużyna może składać się z maksymalnie 12 zawodników, warunek konieczny to większość rodziców/krewnych dzieci, które trenują w Akademii np. 7/12 zawodników to rodzice/krewni dzieci trenujących w AF. Zawodnik występujący w turnieju musi mieć ukończone 18 lat.
  • Zgłoszenie drużyny: mailowo, wypełniony załącznik ze zgłoszeniem należy przesłać na adres p.kacperski@akademiapilki.pl
    O przyjęciu drużyny do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie wpisowego w wysokości 200 zł. Zapisy oraz wpisowe przyjmujemy do 1 czerwca 2017
    Numer konta: 19 1020 5011 0000 9102 0256 7691, w tytule „nazwa drużyny – wpisowe na turniej rodziców”

ZASADY:

• system gry: 5 zawodników w polu + bramkarz
  • zmiany hokejowe w wyznaczonej strefie
  • bramki o rozmiarach 5m x 2m
  • przepis połowy, tj. piłka wprowadzona od bramkarza musi dotknąć własnej połowy
  • auty „futsalowe”
  • Czas trwania jednego meczu: 10 minut (bez zmiany stron). Czas będzie zatrzymywany jedynie w wyjątkowych sytuacjach na wniosek sędziego. Mecz kończy się równo z upływem 10 min przy pierwszym przypadku, gdy piłka znajdzie się poza boiskiem. O wyborze bramek, które zajmą drużyny podczas meczu decyduje harmonogram – drużyna, która gra jako gospodarz rozpoczyna mecz na połowie bliżej szatni. Układ gier jest już znany (załącznik nr 1), zostaną do niego dolosowane zgłoszone zespoły. O tym, kto rozpoczyna mecz decyduje rzut monetą.
  • Turniej rozgrywany będzie systemem każdy z każdym, 8 drużyn rozegra 7 spotkań po 10 minut. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt, za remis 1. W przypadku równej liczby punktów decyduje bezpośredni mecz pomiędzy drużynami, następnie bilans bramek.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby drużyn i formuły turnieju.
  • Obowiązuje obuwie miękkie – zakaz gry w „lankach” lub „wkrętach” (!), zalecane turfy lub halówki.
  • Pozostałe przepisy według oficjalnych wytycznych PZPN.

NAGRODY DRUŻYNOWE:

• zwycięzca turnieju otrzyma KOMPLET STROJÓW KLUBOWYCH Zina z nadrukami indywidualnymi (numer i nazwisko) /nagroda zostanie zrealizowana w terminie do 21 dni po turnieju/
  • dla pierwszych trzech drużyn: puchary
  • dla wszystkich: pamiątkowe medale
  • nagrody indywidualne: król strzelców, król asyst, najlepszy bramkarz, najstarszy zawodnik

Organizator zapewnia sędziów, opiekę medyczną oraz wodę dla zawodników. Dodatkowo dla wszystkich kibiców i zawodników dostępny będzie bezpłatny stolik kawowy.