ŁAF: KONKURS NA FB

Już jutro na naszym fanpage’u rusza II edycja konkursu!

W albumie „ŁAF – zdjęcia grupowe 2018” znajdują się zdjęcia grupowe wszystkich drużyn naborowych Łódzkiej Akademii Futbolu. Drużyna ze zdjęcia, które do wtorku 24.04 zbierze najwięcej polubień/pozytywnych reakcji wygra NAGRODĘ DLA CAŁEJ GRUPY – wyjście do kina razem z trenerem!

www.facebook.com/KSAkademiaFutbolu

Zasady:

1) Do udziału w konkursie zachęcamy rodziców, rodziny, znajomych naszych zawodników i wszystkich sympatyków naszej Akademii.

2) Każda osoba może udostępnić zdjęcie na swojej tablicy i zaprosić znajomych do jego polubienia.

3) Konkurs trwa od 13 do 24 kwietnia (do północy).

4) Wyniki zostaną ogłoszone 25 kwietnia.

UWAGA: W konkursie liczą się tylko polubienia/reakcje na naszym głównym fanpage’u. Nie sumujemy polubień/reakcji pod udostępnionym zdjęciem na profilu prywatnym. Przy każdym udostępnieniu warto dodać taką informację wraz z odnośnikiem do Akademia Futbolu – Klub Sportowy dla dzieci (@KSAkademiaFutbolu)

*****
Z uwagi na to, że zdjęcie grupy BAŁUTY ORLIK zostało przesłane później – w przypadku tej grupy będzie można oddawać głosy (poprzez pozytywne reakcje pod postem) do dnia 28.04 (do północy). Wyniki uzyskane przez pozostałe drużyny zostaną zliczone zgodnie z zapisami regulaminu – na koniec dn. 24.04.

Ostateczne wyniki całego konkursu zostaną ogłoszone w dn. 29.04.

—————-

Rok temu zwyciężyła drużyna z Skrzatów z Teofilowa. Jak będzie w tym roku?