ŁÓDZKA AF: treningi w wakacje 2021

Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień) zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i strukturą naszej akademii zajęcia odbywają się normalnie – według planu wakacyjnego, który będzie obowiązywał od 5 lipca.

DO 2 LIPCA ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WEDŁUG AKTUALNYCH PLANÓW

Poniżej podajemy linki z planami zajęć, również będą dostępne w zakładce każdej dzielnicy. W niektórych grupach zajęcia będą łączone, tak, aby było można przeprowadzić efektywny trening – w przypadku za małej lub za dużej liczby osób na treningach danej grupy będziemy na bieżąco korygować plany zajęć.

Oczywiście wszystkie osoby, które wyjeżdżają na urlopy mają możliwość odrobienia zajęć w tej samej kategorii wiekowej w innej grupie (inna dzielnica) według tych samych planów wakacyjnych.

Linki do planów zajęć:

ŁÓDŹ BAŁUTY: www.akademiapilki.pl/lodzkie/lodz-baluty

ŁÓDŹ RETKINIA: www.akademiapilki.pl/lodzkie/lodz-retkinia

ŁÓDŹ DĄBROWA: www.akademiapilki.pl/lodzkie/lodz-dabrowa

ŁÓDŹ TEOFILÓW: www.akademiapilki.pl/lodzkie/lodz-teofilow

ŁÓDŹ CHOJNY: www.akademiapilki.pl/lodzkie/lodz-chojny

 

……….

 

Dlaczego zajęcia w wakacje są ważne?

Pandemia i brak zajęć szkolnych dały się we znaki wszystkim, a szczególnie naszym Zawodnikom i ich organizmom.

Jako profesjonalna Akademia, w każdej kategorii wiekowej (w grupie poczatkującej czy zaawansowanej) prowadzimy zajęcia według programu szkolenia PZPN, który zakłada realizację różnych tematów, podobnie jak ma to miejsce w szkole.

Najważniejszym czynnikiem sprzyjającym rozwojowi zawodnika jest ciągłość szkolenia – chcemy w danych grupach wiekowych pracować, tak aby dzieci szły do przodu i można było stosować progresywne środki treningowe.

Jako Klub chcemy tworzyć jak najwięcej grup zaawansowanych, gdzie z każdym rokiem dzieci się rozwijają, lecz w przypadku tak długich przerw i słabej frekwencji niektórzy zawodnicy nie dogonią innych zawodników, którzy uczęszczają na zajęcia regularnie przez cały rok.
Rodziców prosimy o jak największą frekwencje na treningach – to dla dobra i zdrowia dzieci.
Tak, jak w każdej dziedzinie – systematyczność pracy daje efekty.

 

Obozy sportowe oraz półkolonie piłkarskie organizowane przez nasz Klub mają na celu zniwelowanie przerw w treningach w okresie wakacji oraz podsumowania półrocza treningów. Dlatego uczestnictwo w obozach czy półkoloniach jest bardzo ważne z puntu widzenia sportowego – podczas obozu trenujemy dwa czy trzy razy dziennie wykonując przez tydzień ok. 1,5 miesiąca standardowej pracy w treningach. Podobnie jest w przypadku półkolonii.

 

 

Z poważaniem

Trenerzy oraz Koordynatorzy ŁAF