Przekaż 1% podatku na nasz cel

Drodzy Rodzice,
Zachęcamy Was do przekazania 1% swojego podatku dla KS Akademia Futbolu i wspierania rozwoju młodych utalentowanych piłkarzy i infrastruktury treningowej!

Celem, dla którego powstał Klub Sportowy Akademia Futbolu jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Dążymy do tego, aby dzieci nie tylko nabywały świadomości własnego ciała, ale także wszechstronnie się rozwijały budując pozytywne relacje społeczne, do czego najlepszą drogą jest praca zespołowa, także na boisku piłkarskim. Szukamy talentów, przed każdym otwieramy drzwi do piłkarskiej przygody. Wspieramy instytucje charytatywne w sposób nam najbliższy – sponsorując szkolenie treningowe dzieciom, które na co dzień mają niewiele powodów do radości.

GŁÓWNE CELE NA TEN ROK

W związku z tym, że będziemy prowadzić zbiórkę w trzech oddziałach (Łódź, Toruń i Płock), a rozliczenie zostanie podzielone na te trzy ośrodki wg. przekazanych wpłaty. Na koniec zbiórki otrzymamy od Fundacji Młodzi Młodym, za pośrednictwem której prowadzimy zbiórkę, rozliczenie z wyszczególnieniem Urzędów Skarbowych, z których wpłynęły wpłaty. Na tej podstawie otrzymana kwota zostanie rozdysponowana pomiędzy Łódź, Toruń i Płock.

W TYM ROKU WASZ 1% PODATKU PRZEKAŻEMY NA
ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Rodziców o wpisanie naszych danych i wsparcie naszego celu.

Z roku na rok w naszej Akademii trenuje coraz większa liczba zawodników. To wspaniale! Nasza misja propagowania sportu wśród najmłodszych zatacza coraz szersze kręgi.

Zależy nam na tym, aby jakość naszych zajęć była jak najlepsza, a do tego potrzebujemy dobrego sprzętu treningowego. Zapotrzebowanie jest naprawdę duże.

Zebraną kwotę przeznaczymy na zakup m.in. nowych piłek, znaczników, płotków czy dodatkowego sprzętu koordynacyjnego. Planujemy też wyposażyć każdą lokalizację w składane bramki typu Bazooka Goal, dzięki czemu nasze treningi będą jeszcze bardziej efektywne.

/ W ubiegłym roku z 1 % udało się uzbierać około 3300 zł. Cała suma została przeznaczona na zakup sprzętu sportowego:  40 piłek, 6 małych bramek Bazooka Goal, 30 znaczników treningowych. /

Razem możemy więcej! Wpisz w odpowiednie rubryki poniższe dane i dołącz do naszej inicjatywy:

CEL: KS AKADEMIA FUTBOLU 5191

KRS: 0000270261