SPARTA PŁOCK: nowy klubowy system internetowy

Drodzy Rodzice,
od 1 maja 2024 przenosimy nasz system akademiapilki.pl do nowej platformy obsługi finansowej klubu SportsManago.
Kwestie sportowe, tj. terminarze zajęć, komunikacja, powołania na mecze i in. pozostają w systemie ProTrainUp.
Zmiana na nowszy system do obsługi finansowej ma ułatwić i usprawnić sprawy związane z zakupami sprzętu sportowego i realizacją zamówień, płatnościami za składki członkowskie, zapisami i płatnościami za obozy/półkolonie oraz przejrzystym księgowaniem dokonywanych przez Państwa płatności.
k
Od 1 maja wszelkie klubowe płatności będą przebiegały za pośrednictwem nowego systemu, dlatego prosimy, aby do 30 kwietnia (wtorek) każdy z Państwa aktywował swoje konto w nowym systemie SportsManago. Nie trzeba się ponownie rejestrować, wszelkie dane wprowadzone do poprzedniego systemu, łącznie z umową i dotychczas dokonanymi płatnościami zostaną automatycznie zaimportowane z dniem 1 maja.
Z końcem dnia 30 kwietnia stary system zostanie zarchiwizowany (tj. będziemy mieli wgląd do poprzednich danych i dokumentów księgowych, ale nowe faktury będą wystawiane już wyłącznie w nowym systemie).
AKTYWACJA KONTA W NOWYM SYSTEMIE
 k
KROK 1 >>> Aktywacji należy dokonać pod linkiem https://sportsmanago.pl/parent-activate  wpisując swój adres e-mail w kolumnie po lewej stronie i zaznaczyć opcję „WYŚLIJ” – zostanie do Państwa przesłane hasło dostępowe.

Ważne: należy wpisać ten adres e-mail, na który założone było konto w systemie akademiapilki.pl, w ten sposób zostaną zidentyfikowane Państwa dane.

KROK 2 >>> Następnie przechodzimy na stronę https://akademiafutbolu.sportsmanago.pl/login – tutaj należy wpisać ponownie adres e-mail oraz hasło, które przyszło na skrzynkę oraz kliknąć „ZALOGUJ”. W ten sposób zostaną Państwo przeniesieni do nowego systemu.
 k
KROK 3 >>> Aktywacja konta wymaga potwierdzenia akceptacji umowy i regulaminu Klubu. Odpowiednie odnośniki są widoczne po zalogowaniu no nowego Panelu Rodzica. Regulamin jest tożsamy z tym, który podpisywali Państwo wraz z umową członkowską po przystąpieniu do klubu. Zmiany dotyczą jedynie form dokonywania płatności i wynikają z dostosowania regulaminu do nich.
  k
Ważne: Oczywiście nie opłacają Państwo ponownie składki wpisowej. Wszyscy obecni zawodnicy mają ten etap uregulowany, opłata wpisowa dotyczy jedynie nowych zawodników, którzy dopiero dołączą do klubu.
Zmiany dotyczące form dokonywania płatności obowiązujące od 1 maja 2024:
k
płatności za składki członkowskie: numery kont dla składek członkowskich nie ulegną zmianie, będą to nadal te same indywidualne numery rachunków bankowych, ale od 1 maja będzie można opłacać je na dwa sposoby, przelewem tradycyjnym lub online przez platformę T-pay
WAŻNE: przy przelewie tradycyjnym prosimy zwrócić uwagę na prawidłowe wpisywanie tytułu płatności:
#ID dziecka (zawodnika), imię i nazwisko zawodnika, składka, miesiąc (słownie) 2024
  k
płatności za zamówiony sprzęt sportowy/stroje: możliwe będą wyłącznie płatności online przez platformę T-pay, aby maksymalnie przyspieszyć czas realizacji zamówienia (płatności przez T-pay umożliwią natychmiastowe zaksięgowanie płatności i szybsze rozpoczęcie realizacji zamówienia; do tej pory zamówienia były przekazywane do realizacji dopiero po dokonaniu przez Państwa płatności)
  k
płatności za obozy/półkolonie: płatności przelewem tradycyjnym na oddzielny numer konta (26 1240 6595 1111 0010 4289 8961)
WAŻNE: przy przelewie tradycyjnym prosimy zwrócić uwagę na prawidłowe wpisywanie tytułu płatności:
#ID dziecka (zawodnika), imię i nazwisko zawodnika, obóz, miesiąc (słownie) 2024
  k
W razie problemów z aktywacją konta w SportsManago zostaw nam wiadomość w poniższym formularzu. Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy rozwiązać Twój problem:
  k