[aktualizacja] ZAJĘCIA ZAWIESZONE

AKTUALIZACJA /11.04/:

W związku z przedłużeniem obostrzeń nałożonych przez Ministerstwo Zdrowia, obiekty sportowe oraz sport jako taki (poza sportem zawodowym) pozostają zamknięte do 18 kwietnia (niedziela), tj. o kolejny tydzień. Niestety oznacza to, że w dalszym ciągu nie możemy powrócić do treningów.

Na ten moment wznowienie zajęć zaplanowane jest na 19 kwietnia (poniedziałek).

Płatności:
Składka członkowska za m-c kwiecień pozostaje w wysokości 100% wartości.  Zajęcia przypadające na okres lockdown’u mają zostać odpracowane do końca czerwca.
Jeżeli natomiast zawieszenie zajęć będzie się przeciągało i liczba zajęć ‚do odrobienia’ przerośnie nasze możliwości logistyczne, wówczas faktury za składki członkowskie za m-c maj będą odpowiednio korygowane.

 

Kochani Zawodnicy! Niestety wraca do nas scenariusz sprzed roku…
W dniach 27 marca – 9 kwietnia:
❎ nie możemy trenować na boiskach
❎ nie możemy brać udziału w rozgrywkach (liga, sparingi, turnieje)

W rozporządzeniu opublikowanym wczoraj wieczorem niestety zrezygnowano z wyjątku dotyczącego dzieci i młodzieży, który do tej pory dawał nam zielone światło do kontynuowania zajęć i udziału w rozgrywkach.

W związku z tym do 9 kwietnia (piątek) treningi w klubie muszą zostać ZAWIESZONE i nie zobaczymy się na boisku przez najbliższe 2 tygodnie. Mamy ogromną nadzieję, że będą to tylko 2 tygodnie!

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE W MARCU I KWIETNIU 2021:

– składka członkowska za miesiąc marzec i kwiecień pozostaje niezmienna

– zajęcia, które nie zostaną zrealizowane w marcu i kwietniu zostaną odrobione do końca czerwca (w formie np. dodatkowych treningów w tygodniu, w weekend, wydłużania czasu zajęć, sparingów – zadecyduje o tym trener) tek, aby końcowy bilans zrealizowanych zajęć się zrównoważył

– zapisy na obozy trwają normalnie – prosimy o kontynuowanie zapisów, abyśmy mogli tworzyć listy obozowiczów i pracować nad ich organizacją