Gramy dalej… o życie i zdrowie maleńkiej Tosi!

Pamiętacie historię Tosi – maleńkiej siostrzyczki jednego z naszych zawodników z Torunia, u której zdiagnozowano krytyczną wadę serca HLHS, zespół niedorozwoju lewej części serca?

Wtedy UDAŁO SIĘ zebrać ogromną kwotę ponad 360 tys złotych i dziś Tosia jest wśród nas! Dziewczynka urodziła się nie tylko z wadą serca, ale także z zespołem Turnera. Okazało się, że Tosia miała tylko 1% szans, by dożyć poród, przeżyć! W pierwszych dniach swojego życia maleńka Tosia przeszłą skomplikowaną operację serca w klinice w Munster i dziś  jest w domu z rodzicami i bratem.

Za kilka miesięcy czeka ją jednak ponowna operacja – niezbędna, by dziewczynka mogła żyć. Tosia ma tylko pół serduszka, które musi bić i wystarczyć jej na całe życie!

Gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki na drugą operację serduszka Tosi, która ma się odbyć za kilka miesięcy. Już raz udało się zebrać ogromną kwotę i Tosia jest wśród nas.

Teraz druga połowa tego meczu – meczu o zdrowie tej dzielnej, małej Księżniczki o przeogromnej woli życia!

Do dzieła! 💗
https://www.siepomaga.pl/serce-antosi💗 TOSIA Pół serduszka Tosi 💗 wspierała drużynę swojego brata podczas ostatniego meczu