ŁÓDZKA AF: Oświadczenie ws. partnera technicznego ŁAF

Oświadczenie Klubu w sprawie partnera technicznego – dostawcy sprzętu sportowego dla zawodników Łódzkiej Akademii Futbolu

Zarząd Klubu Sportowego Łódzka Akademia Futbolu informuje, że od dn. 1 marca 2019 jedynym partnerem technicznym, który będzie zaopatrywał zawodników i trenerów w sprzęt sportowy,  jest Polska firma odzieżowa ZINA, która ubiera m.in. klub Ekstraklasy – Pogoń Szczecin.

Z uwagi na niespełnienie naszych oczekiwań przez firmę Gera, zdecydowaliśmy o zaprzestaniu współpracy. Powodem były przede wszystkim problemy w tabelą rozmiarów, długie terminy dostaw oraz niezadowalająca jakość niektórych produktów.

W związku z tym obecnie w sklepie klubowym są dostępne produkty firmy ZINA.

Jednakowy ubiór dzieci i trenerów Klubu jest ważnym elementem branym pod uwagę w procesie certyfikacji szkółek przez Polski Związek Piłki Nożnej, w którym będziemy uczestniczyć. Przypominamy więc, że każdego zawodnika obowiązuje na zajęciach strój klubowy ŁAF.

Każdy zawodnik przy pierwszym zapisie otrzymuje cały strój sportowy za darmo, dlatego gorąco prosimy o to, żeby każde dziecko w treningu uczestniczyło wyłącznie w stroju sportowym Klubu.
W związku z tym, że aura pogodowa w Polsce jest przez większość roku niezadowalająca dzieci nie mogą tylko ćwiczyć w strojach. Zachęcamy wszystkich do zakupu dresów klubowych, które są bardzo przydatne dla każdego młodego piłkarza podczas niższych temperatur w ciągu całego roku.

Podstawowy sprzęt każdego zawodnika ŁAF to strój treningowy oraz dres.

Z poważaniem

Zespół ŁAF