ŁÓDZKA AF: Treningi w wakacje

Drodzy Rodzice, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Waszym i młodych zawodników, tak jak co roku, treningi w wakacje w naszej Akademii odbywają się normalnie. Jako profesjonalna szkółka, która będzie certyfikowana przez Polski Związek Piłki Nożnej zajęcia prowadzimy przez cały rok kalendarzowy.

Gorąco zachęcamy do uczestniczenia w treningach! Pogoda podczas wakacji jest dobra, treningi w związku z mniejszą frekwencją są bardziej zindywidualizowane, dzięki czemu dziecko może zrobić duże postępy.  Dwumiesięczna przerwa pod względem sportowym jest nie wskazana z punktu widzenia rozwoju umiejętności fizycznych i piłkarskich dziecka.

Zależy nam, aby w każdej grupie treningowej na kolejny rok zachowana została ciągłość szkolenia – żeby dzieci mogły dalej się rozwijać pod względem sportowym.

O tym dlaczego systematyczność w treningu jest kluczem do sukcesu pisaliśmy   ->  TU  <-

W związku z tym, że oczywiście dzieci wyjeżdżają na wakacje – będziecie mieli możliwość zgłoszenia biernego członkostwa wakacyjnego w wybranym wakacyjnym miesiącu. Opłata członkowska w miesiącu biernym będzie zmniejszona do kwoty 60 zł, składka za drugi miesiąc będzie płatna normalnie. Każde zajęcia w razie nieobecności będzie można odrobić w tej samej grupie wiekowej tylko w innej lokalizacji. Np. dziecko trenujące na Bałutach będzie mogło dodatkowo odrobić zajęcia np. w  tej samej grupie wiekowej na Teofilowie.

Zgłoszenia urlopu wakacyjnego prosimy kierować na adres mailowy obecnosc@akademiapilki.pl w nieprzekraczalnym terminie do 16.06.2019.

Do 30 czerwca obowiązuje plan zajęć z roku szkolnego.

Pod koniec czerwca zostaną podane wakacyjne plany treningowe. W niektórych grupach w związku z łączeniem grup mogą zostać czasowo zmienione dni i godziny treningów.