SPARTA PŁOCK: konkurs na fb

Naszym fanpage’u startuje konkurs!

W albumie „Drużyny Sparty | spotkanie z piłkarzami Wisły Płock” znajdują się zdjęcia grupowe wszystkich drużyn Sparty Płock. Drużyna ze zdjęcia, które do soboty 17 listopada zbierze najwięcej polubień/pozytywnych reakcji wygra NAGRODĘ DLA CAŁEJ GRUPY – drużynową integrację z trenerem, wspólne wyjście do kina!

www.facebook.com/spartaplock

Zasady:

1) Do udziału w konkursie zachęcamy rodziców, rodziny, znajomych naszych zawodników i wszystkich sympatyków Sparty Płock i naszych młodych zawodników 🙂

2) Każda osoba może udostępnić zdjęcie na swojej tablicy i zaprosić znajomych do jego polubienia.

3) Konkurs trwa od 8.11 (od momentu opublikowania zdjęć) do 17.11.2018 (do godz. 23:00), wówczas podliczymy wszystkie  polubienia/pozytywne reakcje zdobyte w wyznaczonym czasie. Album pozostanie dostępny na stronie, nie zostanie usunięty, ale kolejne pojawiające się pod zdjęciami polubienia/pozytywne reakcje nie będą zaliczane do konkursowych.

4) Wyniki zostaną ogłoszone 19.11.2018.

UWAGA: W konkursie liczą się wyłącznie polubienia/reakcje na naszym głównym fanpage’u. Nie sumujemy polubień/reakcji pod udostępnionym zdjęciem na profilu prywatnym. Przy każdym udostępnieniu warto dodać taką informację wraz z odnośnikiem do Akademia Futbolu Sparta Płock (@spartaplock)