Trener Piotr Kacperski z certyfikatem Coerver Coaching Football Coach!

Szkolenie COERVER TRAINING CLINIC PRO ukończone!

Trener Piotr Kacperski, wraca do nas z wielkim bagażem wiedzy, głową pełną pomysłów i z certyfikatem z tytułem Coerver Coaching Football Coach! 🔥

W tym tygodniu trener Piotr przebywał w Mrągowie na drugim etapie szkolenia Coerver Coaching – COERVER COACH TRAINING CLINIC PRO. Szkolenie obejmowało pięć dni intensywnej pracy nad rozwojem warsztatu trenerskiego i pogłębienie wiedzy z zakresu metodologii Coerver Coaching, ale nie tylko! To też warsztaty z zakresu treningu mentalnego i psychologii sportu, warsztaty z zakresu treningu motorycznego, hospitacja i prowadzenie zajęć z wyselekcjonowaną grupą treningową – Kadrą Narodową Coerver Coaching.

Coerver® Coaching to filozofia postrzegania piłki nożnej, w myśl której o sile zespołu decydują indywidualne umiejętności piłkarskie zawodników.

„Ten system szkolenia piłkarskiego idealnie wpisuje się w naszą filozofię i sposób, w jaki realizujemy nasz program szkoleniowy. Zdobyta wiedza jest dla mnie bardzo cenna. Cieszę się, że będą z niej mogli skorzystać przede wszystkim nasi zawodnicy.” – podsumował trener.

Gratulujemy!