TRWA NABÓR DO NASZEJ AKADEMII!

Co zrobić, aby zapisać dziecko na nasze  treningi?

1. Skontaktuj się z koordynatorem, który pomoże dobrać odpowiednią grupę dla Twojego dziecka oraz udzieli wszystkich informacji dotyczących treningów, organizacji pracy w klubie czy formalności.
Numery do koordynatorów poszczególnych lokalizacji znajdziesz tu:    KONTAKT

2. Przyjdź na dwa treningi próbne. Co zabrać na pierwszy trening? Wygodny strój sportowy (koszulka, spodenki, obuwie sportowe, opcjonalnie dres) oraz butelkę wody mineralnej. Kilka minut przed treningiem podejdź do trenera prowadzącego grupę i zgłoś, że Twoje dziecko jest na pierwszym treningu próbnym.

3. Po treningach próbnych zarejestruj się na naszej stronie i poczekaj, aż koordynator  przypisze dziecko do grupy – wtedy wygeneruje się też umowa. Podpisaną umowę należy dostarczyć trenerowi na najbliższych zajęciach.
Formularz rejestracji znajdziesz tu:    FORMULARZ
Od tego momentu Twoje dziecko jest członkiem naszego Klubu!

4. Faktura za pierwszą składkę oraz opłatę wpisową pojawi się na Twoim panelu w naszym systemie tuż po tym, jak trener oznaczy Twoją umowę jako dostarczoną. Numer konta (znajdziesz go w umowie oraz w swoim panelu) jest numerem indywidualnym, wygenerowanym specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić swoje płatności.

5. Pamiętaj o stroju! Po zalogowaniu do swojego systemu wybierz rozmiar stroju dla Twojego dziecka. W odpowiednie rubryki wpisz także nadruki, jakie mają znaleźć się na koszulce, czyli:  imię/nazwisko/ksywka  oraz  ulubiony numer.

Na nasze treningi zapraszamy wszystkie dzieci, które kochają piłkę nożną tak, jak my!