Przekaż 1% podatku na budowę boiska lub dofinansowanie obozu

Drodzy Rodzice,
Zachęcamy Was do przekazania 1% swojego podatku dla KS Akademia Futbolu i wspierania rozwoju młodych utalentowanych piłkarzy i infrastruktury treningowej!

Celem, dla którego powstał Klub Sportowy Akademia Futbolu jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Dążymy do tego, aby dzieci nie tylko nabywały świadomości własnego ciała, ale także wszechstronnie się rozwijały budując pozytywne relacje społeczne, do czego najlepszą drogą jest praca zespołowa, także na boisku piłkarskim. Szukamy talentów, przed każdym otwieramy drzwi do piłkarskiej przygody. Wspieramy instytucje charytatywne w sposób nam najbliższy – sponsorując szkolenie treningowe dzieciom, które na co dzień mają niewiele powodów do radości.

GŁÓWNE CELE NA TEN ROK

W związku z tym, że będziemy prowadzić zbiórkę w dwóch oddziałach (Łódź i Toruń) rozliczenie zostanie podzielone na te dwa ośrodki. Na koniec zbiórki otrzymamy od Fundacji Młodzi Młodym, za pośrednictwem której prowadzimy zbiórkę, rozliczenie z wyszczególnieniem Urzędów Skarbowych, z których wpłynęły wpłaty. Na tej podstawie otrzymana kwota zostanie rozdysponowana pomiędzy Łódź i Toruń – wpłata przekazana przez osobę z  Łodzi wesprze cel łódzki, a wpłata przekazana przez osobę z Torunia zostanie przekazana na rzecz celu toruńskiego

ŁÓDŹ: budowa/modernizacja pełnowymiarowego boiska w Łodzi

które w niedalekiej przyszłości chcielibyśmy wydzierżawić, aby w dalszym ciągu rozwijać nasz Klub. Obecnie trwają rozmowy dotyczące wyboru obiektu i warunków dzierżawy. Wszystkie środki, które uzbieramy zostaną przeznaczone na sfinansowanie inwestycji wokół obiektu treningowego.
W ubiegłym roku z 1 % udało się uzbierać około 2800 zł przy zaangażowaniu tylko około 30 osób/rodziców. Cała suma została przeznaczona na zakup sprzętu sportowego: 46 piłek oraz 30 znaczników.

TORUŃ:  dofinansowanie obozu sportowego (ferie zimowe w roku szkolnym 2017/2018)

Wyjazd na obóz piłkarski to nie tylko znakomity sposób na spędzenie ferii, ale przede wszystkim świetna okazja do pracy, szlifowania umiejętności. Dzięki częstotliwości i systematyczności treningów podczas obozu jesteśmy w stanie wykonać z dziećmi tyle pracy, ile w ciągu 8 tygodni zwykłych treningów. Na obozie pracujemy nad atmosferą w grupie, integracją zawodników z kolegami i trenerem. Mówi się, że drużyna zaczyna się w szatni. To prawda, dobra atmosfera i wzajemna sympatia to jedna z podstaw budowania drużyny. Obóz uczy dzieci także samodzielności, co przekłada się na ich ogólny rozwój.
Chcielibyśmy, aby jak największa liczba dzieci miała możliwość wzięcia udziału w zimowym obozie i przeżycia własnej piłkarskiej przygody. Cała kwota, którą uda nam się uzyskać z przekazanego przez Państwa 1% podatku zostanie przekazana na dofinansowanie wyjazdu, a więc 1% wróci po Państwa w postaci niższej składki obozowej. O ile niższej? Wszystko w Waszych rękach.

Razem możemy więcej! Wpisz w odpowiednie rubryki poniższe dane i dołącz do naszej inicjatywy:

CEL: KS AKADEMIA FUTBOLU 5191

KRS: 0000270261