Liga wewnętrzna Łódzkiej Akademii Futbolu

Liga wewnętrzna ŁAF dla Skrzatów i Żaków
k
Drodzy Rodzice,
w listopadzie rozpoczynamy rozgrywki ligi wewnętrznej ŁAF dla grup Skrzatów i Żaków. Raz w miesiącu będziemy organizować towarzyski mini turniej piłkarski, podczas którego dzieci będą mogły nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale przede wszystkim dobrze się bawić w gronie kolegów z drużyny oraz poznać zawodników z innych lokalizacji ŁAF.
Głównym celem ligi wewnętrznej ŁAF jest DOBRA ZABAWA każdego dziecka, więc nie będziemy wyróżniać jednego zwycięzcy. Liczyć będziemy jedynie zdobyte bramki.
Mecze będziemy traktować jako dodatkową jednostkę treningową, tak, aby dzieci mogły się rozwijać i poczuć element rywalizacji.
Starsze grupy (Orlik i Młodzik) będą rozgrywać sparingi – ze względu na mniejszą liczbę drużyn w tych kategoriach wiekowych.
Zapisy na turnieje prowadzą trenerzy poszczególnych grup. Każdy uczestnik turnieju przy zapisach wpłaca do trenera 10zł opłaty wpisowej (10 zł za każdy turniej, w którym dziecko będzie brało udział).
TERMINY ROZGRYWEK:
W związku z tym, że w styczniu hala jest niedostępna, a zaraz potem w woj. łódzkim rozpoczynają się ferie zimowe, kolejne turnieje rozegramy w dniach:
k
18.02.2018 (niedziela) Hala Społem
11.03.2018 (niedziela) Hala Społem
 k
Godziny rozpoczęcia rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostaną podane później.
Skrzaty
Bałuty
Dąbrowa
Chojny
Retkinia
Teofilów
Żaki
Bałuty
Dąbrowa
Retkinia
Teofilów