WAŻNE: ZAJĘCIA ZAWIESZONE DO 25 MARCA | koronawirus

Drodzy Rodzice,

W trosce o zdrowie naszych zawodników, ale także ich najbliższych i naszych trenerów, stosując się do dzisiejszych zaleceń Premiera, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Sportu dotyczących ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa (zamknięcie szkół i przedszkoli) oraz w związku z zamknięciem naszych obiektów treningowych – podjęliśmy decyzję, że zajęcia naszego klubu zostają ZAWIESZONE OD DZIŚ do czasu odwołania zarządzenia, czyli na ten moment do środy 25 marca (włącznie).

Liczymy na Państwa zrozumienie i mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli wrócić do regularnych zajęć.

Cała sytuacja jest niezależna od nas i wynika z zagrożenia epidemiologicznego w Polsce. Czujemy się w pewnym stopniu odpowiedzialni za naszych zawodników i trenerów, więc w pełni podporządkowujemy się zarządzeniom władz naszego kraju, które mają na celu zapobiegnięcie rozprzestrzeniania się koronawirusa.
 
Jeżeli chodzi o opłaty – na chwilę obecną składka nie ulega zmianie. Przypominamy, że składka jest składką za członkostwo w klubie, nie za poszczególne zajęcia. Zgodnie z zapisem w umowie KS AF opłaty powinny być uregulowane do 7. dnia każdego miesiąca z góry za dany miesiąc. Na ten moment nie odbędą się treningi w dniach 11-25 marca. Jako klub niestety również musieliśmy pokryć koszty wynajmu obiektów sportowych w marcu z góry. Przypominamy również, że działalność naszego klubu w głównej mierze opiera się o składki członkowskie, więc to one są źródłem finansowania m.in. wynajmu obiektów czy wynagrodzenia dla naszych trenerów. Wspólnie z trenerami będziemy jednak chcieli ustalić plan odrabiania zajęć.
 
Nie wiemy jakie dalsze kroki podejmie Rząd – czy wszystko wróci do normy czy środki zapobiegawcze, a tym także zamknięcie obiektów treningowych, zostaną przedłużone. Mamy nadzieję, że wznowienie zajęć nastąpi jak najszybciej.
 
Jest to sytuacja wyjątkowa, odgórna i niezależna od nas, więc prosimy o wyrozumiałość. Wszyscy trenerzy są gotowi do przeprowadzenia zajęć, ale sytuacja w naszym kraju sprawia, że nie możemy wyjść na boiska. Nie chcemy ryzykować niczyim zdrowiem.
 
O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.
 

 

Zarząd
Łódzkiej Akademii Futbolu
Wisły Toruń
Sparty Płock